40. okrsek - Série 1 (2002) (série)
Hrají
Heinz-Werner Kraehkamp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nana Krüger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Anne Kasprik
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Horst Kotterba
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lenn Kudrjawizki
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Vikingové (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Neortodoxní (2020) (seriál)
Eva Meier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Oliver Elias
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Christof Wackernagel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Ole Puppe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Christine Neubauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ruth Reinecke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Cecilia Kunz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Murat Yilmaz
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Dennis Grabosch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Axel Strothmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Liv Tullia
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Ninon Bohm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (2001) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Karsten Dörr
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Sebastian Bezzel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)