ammina

O víkendu jsem dala všechny tři díly Toy Story na jeden zatah, s vydatnou podporou ružové viney, kamelek a brčka. Jde nadherně vidět jak se CGI animace stavala dokonalejší a dokonalejší a v případě trojky až moc, bez 3D mi některé scény přišly samoučelné. Z tehle trojice mi dvojka příjde nejlepší: malo infantilní příběh, minimum motivačních řečí (ale „Jsem tvuj otec, Buzzi” rozsekalo), inteligentní naražky a bezkonkurenční titulky na konci. Když přišel pan Geri už jsem se usmívala jako tele... ()

Vindemiatrix

Asi jedinou slabinou jedničky byl trochu chudý děj; a přesně tuhle slabinu dvojka odstraňuje. Přichází s novými postavami a větší porcí akce, aniž se utápí v samoúčelné bombastičnosti. Vše se veze na vynalézavém scénáři, který vyváženě střídá zábavu a dojetí, kovbojská i kosmonautská dobrodružství - "to infinity and beyond!" ()

Jasnicka

Většinou se mi pokračování čehokoliv nelíbí, ale tady se to sakra povedlo. Jednička i dvojka naprosto výborná. Se svým malým synovcem jsem na to koukala několikrát a v tom je toy story vynikající. Dítě i dospělý se královsky baví, i když každý něčemu jinému :-) ()

TONYNKO

Špičkový animák, krasne spracovaný a najlepšie Toy Story. Skvelý humor, naše staré postavičky a pribudli skvelé nové. Proste animák jak sa patrí :-) Druhá polovica hlavne servíruje jednu dokonalú scénu za druhou. PS: jak tak píšem tento koment, dostávam chuť pozrieť si všetky Toy Story znovu :-) 9/10 ()

JARDAHONDA

Po úspěšné jedničce začíná naplno další napínavé dobrodružství se skvělým humorem, který rozesměje bezesporu i dospělého diváka. Vracejí se totiž staří známí Woody a Buzz Raket´ák. Tentokrát vedle nich potkáme několik nových hrdinů v podání kovbojky Jessie, koníka Bulíka a zlatokopa Pét´u.. O5 skvělá souhra výborného námětu, úžasné animace a nezadržitelných emocí ***** ()

MirINDay

Nové postavy dávají filmu jinou příchuť. Scénář je lepší, než v jedničce, první díl je ale pro mě srdcová záležitost. ()

lordofrvhp

Jeden z případů,kdy dvojka překonala jedničku.Sekvence se zachraňováním Woodyho z letadla se může klidně měřit s kdejakým dospěláckým akčňákem. ()

krysarr

Videl jsem az v roce 2018 a asi pri porovnani s novejsimi animaky uz nejak neprichazi to JEEEEE, jako u jednicky. Je mi blby dat tri hvezdy, tak dam i tak ctyri, ale za zazrak to opravdu nepovazuju a znovu videt nemusim... ()

bratr_jezek

Dvojka skvěle kráčí ve stopách perfektní jedničky a přitom přichází s novým příběhem - hračky se musí mít na pozoru před těmi, kteří je chtějí jen pro peníze, hračky jsou tu pro hru s dětmi. Nové postavy brzo zapadnou mezi staré, hlavně koník je perfektní a zábavný. 100% spokojenost ()

Rangifer

Další pokračování příběhu hraček. Lepší animace oproti předchozímu filmu, příběh je taky dobrý a máme tu i nové postavy. Jen mi vadí, že Buzze v češtině už nedabuje ten chlap, co mluví Schwarzeneggera. ()

Tobias18

Dvojce chybí něco, co na jedničce fungovalo nejvíc-emoce. Je to sice zábavné a odkazů je zde nespočet, ale bez silnějšího příběhu to nedosáhne takové geniality jako první snímek. I tak velmi vysoce nadprůměrný animák. 75%. ()