Nešikové, z nichž se stal skvělý hokejový tým Káčata, se právě chystají ke studiu na prestižní soukromé škole. Od svého věrného trenéra Gordona Bombaye (Emilio Estevez) dostanou ale varovnou zprávu o tamnějších podmínkách. Jejich nový trenér si zrovna nepotrpí na srandičky a snobští členové školního hokejového týmu jim připraví ledové uvítání. Série jejich hokejových vítězství končí a tak je ohroženo stipendium. Ztratí Káčata všechno nebo se jim podaří zvítězit nad neporaženým zkušenějším týmem při hře, kde je v sázce všechno...? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

10Domik10

Lietajúce V-čko je kombinácia, na ktorú som nezabudol dodnes ako ani na záverečný zápas proti Islandu a dresy vtedajšieho Anahaimu Mighty Ducks. Krásny film o hokeji, ktorý si zaslúži určite vyššie hodnotenie. ()

Psichi

Prostě pokračování, větší komedie než jednička a trošku míň rodinných dramat. Tentokrát už dostanou hráčí opravdové dresy Mighty Ducks, aby i průměrný Američan pochopil na koho je to reklama... Spousta hloupostí v logice i pravidlech hokeje, ale to je u komedii normální stále 40% ()

Likan7

Nejslabší ze série. Dvojka mě nikdy nebavila a jejím sledováním jsem se o tom jen přesvědčil. Ta sympatičnost je pryč, herci a postavy se sice vrátili, ale pokud kopírujete už jednou natočené, nikdy to nebude stejné, většinou jen horší. ()

Ceberus

Nostalgické chřipky jsem se od prvního dílu nezbavil a i tady musím staré tříhvězdičkové hodnocení z roku 2014 po opětovném zhlédnutí (2024) přehodit na pět. Stejně jako druhý Karate Kid ani druzí Šampioni neklesají na kvalitě a přidávají další multikulturní komiksové postavičky (asijského krasobruslaře, kovboje s lasem, novou náhradní brankářku, černošského ukecaného střelce "puksmrště", latinskoamerického nezastavitelného rychlíka a hlavně druhého bijce do páru). Někdy je prostě třeba si v tom zlém světě pustit úplně jednoduchou přeslazenou pohádku, nad kterou nemusíte přemýšlet (a ani nesmíte - vyloučení hráčů bez přesilovky, změna dresů uprostřed zápasu, schování klíčového hráče do jiného dresu apod.) a která vás stejně jako první díl netrápí žádnými těžkými dramaty (ve trojce tedy jedna smutná událost je, ale celkem stručně) a naopak vám vžene život do žil typickou vítěznou hudbou. A za zmínku samozřejmě stojí opět další kratičká camea pár slavných hráčů z NHL, <SPOILER>tentokrát se dokonce na scéně mihne i samotný The Great One.</SPOILER> ()

zuzzuli

Slabší 4 hvězdičky, ale přece jenom je to krásná oddychovka, s dobrým námětem, vadí mi zde nereálně triky, které se ve filmu nepřetržitě objevují. Jinak pěkné :-) ()

BrckoGOS

Nebudu plácat zbytečným dlouhým komentářem. Z celé serie absolutně nejslabší díl. Islandská jména vesměs vůbec nejsou Islandská, děj je slabý, hlášky nejsou vtipné a je to prostě velká nuda. Hvězdička za Emilia Esteveze a Joshuu Jacksona a druhá za první představení parádních dresů. Mimochodem výběr Trinidadu a Tobaga bych docela rád viděl na vlastní oči :-) 4.5/10 ()

Flamik

"Obří medvěd se slunečníma brejlema patří k hokeji?, asi nejdu s dobou." Emilio se vrací ze zpackanýho angažmá s pochroumaným kolenem a vede posílený káčata na světovej turnaj. Kluci už vyrostli, ale pořád maj zápal pro hru i to správný srdíčko. ()

Vořežprut

O malounko horší, ale pořd jsou tam pecky. Jako třeba jak udělat tým? Svážete ho lanem ... sakra proč jsem tohle nevěděl dřív :-) No Kachní bratři? to bylo příjemné spestření něco jako puk smršť :-D Ale co, já to žeru :-) ()