Když je lodní svářeč a amatérský boxer Jake Huard přijat na námořní akademii v Annapolis, věří, že se mu splnil jeho sen. Jakea čeká náročné studium i řada obtížných zkoušek, přesto věří, že uspěje. Večer před odjezdem se seznámí v baru s půvabnou Ali, po nástupu na akademii s překvapením zjišťuje, že dívka je jeho velící důstojnicí. Jake je zvyklý na fyzickou zátěž, tvrdé kondiční tréninky mu problémy nedělají. Má ale potíže s matematikou, navigací, a především s respektováním autorit. Často pak doplácí na svou zbrklost a svéhlavost, a když se rozhodne utkat v boxerském ringu s velícím důstojníkem Colem, dostane pořádný výprask. Díky Coleovi se jeho studium na akademii mění v těžký boj. Jake by nejraději s akademií sekl a vrátil se k práci v loděnici, zároveň ale chce svému otci dokázat, že je schopný dosáhnout svých cílů. (Nova Cinema)

denisavary

Úžasné prostředí námořnictva * + rozverný James * + úchvatná hudba Tylera * = *** Ale jinak typicky předvídatelný film, kde někdo někoho nenávidí, pak ho všichni milují a samozřejmě nesmí chybět síla lásky. ()

Eki

James Franco jako boxer v těžké váze (LOL) a Jordana Brewster jako jeho trenérka (LOL). Bohužel ani závěrečný boxerský zápas za moc nestál. Bylo tam tolik střihů, že člověk viděl maximálně dva zápasníky v ringu. ()

danny_21

Docela slušný příběh o hošíkovi, který se chce stát námořníkem v Annapoliské akademii. Přes kočkování s instruktory, tréninkový drill se frajer snaží proboxovat k absolvování, mezitím si odskakuje zarandit s důstojnickou fešandou. Hlavní hrdina má docela charisma, celá ta námořnická akademická agitace mě tak vzala, že bych snad hned rukoval :-) - 70 %. ()

Patrik200s

Tento film mi pripomína mix filmu Ten nejlepší a Dústojník gentleman. Vojak chce nakopať riť dôstojníkovi ktorého neznáša ale s ktorým sa na záver uzmieri. Nakoniec však ak to vezmeme z prava aj z ľava výsledok je dobrý a nedá sa k tomuto filmu povedať až tak veľa zlého. Mená v titulkoch nepritiahnu masového diváka a ani neinšpiruje mládež k vstupu do armády ale keď si tento film zapnem v televízií nebudem sklamaný. ()

Lichty

Klišovité, předvídatelné a nepřekvapující, ale zpracováno natolik zábavnou formou, že se z Annapolis snad víc vyždímat nedalo. James Franco prakticky nesleze z obrazovky a hrdého kadeta si užívá z grácií, stejně jako Jordana Bewster, která lépe zahrát snad ani nemohla. Pokud tedy v neděli odpoledne nechcete zbytečně přemýšlet, je Annapolis opravdu výborná volba. ()

Zajija

Je divné, jak někdy prostý film dokáže tak zapůsobit. Nevím čím to je! Jestli mě zaslepila natolik Jordana Brewster nebo jestli mi tento film jednoduše dokonale sedl. Myslím si, že od každého trochu. **** . ()

alldo.raine

"You want know, why I stay in this room? Cause, Jake, you´re my Mississippi. That´s why I stay in this room, Jake, cause if Mississippi quits, then all of a sudden Arkansas is the worst state in the whole country." Husina. Pro tento film mám také velkou slabost. Vojenská akademie, soutěživost, box, skvělá ústřední dvojice Franco a Gibson. To vše doplněno krásnou hudbou Briana Tylera. Ano, opět něco, na čem si Američani honí trika, ale takhle by to mohli dělat i nadále. V tomto filmu vše funguje, jen ta Jordana Brewster je na mě až moc sladká, a přeci jen, co si budeme povídat, ten vojenský mundúr by ji asi věřil málokdo:) Ale tak zase o tom to je, předsudky, takže bůh ví, třeba je to tak opravdu schválně. ()

Bezda22

Annapolis mě fakt bavil. Krásná Jordana Brewster, tvrďák Tyrese Gibson a dobrej výkon Jamese Franca. Dohromady dobrej film. Sedlo mi to. Nehledám na tom chyby, od toho tu jsou kritici. Já prostě fandim filmu (což jsem psal tisíckrát), takže 75% a to jakože upřímně... ()

hekla

Taková klasika - tvrdý výcvik, buzerace, odhodlání, trochu drama, trochu komedie. Sympatický James Franco, Donnie Wahlberg a tvrďák Tyrese Gibson. Jen my trochu chyběl konec na lodi ve službách námořnictva. ()

LukeSharp

Celou dobu jsem byl v pokušení dát 4*.Celkem dobře zpracované téma z výcvikového tábora pro námořníky(nebo námořní důstojníky se v tom moc nevyznám) a překvapivě tady nebyl ten od začátku jasně viditelný románek s instruktorkou,který by zaručeně film poslal ke dnu.A tak to ubíhalo ve svižném tempu a přišel pořádně sentimentální konec,který z toho udělal lacinou vykrádačku Rockyho.To čemu se celou dobu film bránil,románku,laciným kecům a dojemnému loučení s nenáviděným nadřízeným a tou nepovedenou sebevraždou pyšného hocha od Mississippi,bylo nakonec narváno do posledních minut a zkazilo to prakticky celý film.A tak tady máme další klasický doják,který se rychle zapomene.60% ()

jafuska

toto byl dobrý film, i když nechápu, že to má tak málo procent, určitě bych dala tak 75 procent, super děj, z prostředí vojenské akamedie, kam se chce mladík dostat a musí podstupovat tvrdý výcvik až na pokraji svých sil ()

gicous

Annapolis dokazuje, že Justin Lin je režisér, který má vyjímečný cit pro akci. Kdykoliv se totiž ve filmu boxuje, tak film řadí na vyšší rychlostní stupeň a je opravdu na co se dívat. Trošku horší je to už s příběhem, který je nevyvážený a obětuje hodně času právě boxu a přípravám na boxerský turnaj. Raději bych strávil více času s jednotlivými postavami a jejich výcvikem. I když by to znamenalo obětování všech těch efektních záběrů během jednotlivých zápasů a příprav na ně. Čert to vem! Takových filmů už tady bylo. Annapolis mělo vsadit více na jednotlivé postavy a hlavně na Franca a Gibsona, kteří jsou přesně typově obsazeni a hraní jim jde pěkně od ruky. Jejich vzájemná konfrontace mohla být dotažena ještě více do krajnosti. Co naplat, tvůrci ale vsadili na jiné karty. Přesto film stojí za podivání už jen kvůli tomu závěrečnému zápasu. Dávám 3+. ()

Brano

Výborne natočená dráma z prostredia námornej akadémie. Síce je trocha poznačení tým typickým americkým nacionalizmom, ale film ma aj cez to nenudil. Výborný herci, hudba. Pre mňa nadpriemerný film. /80%/ ()

subic

Je jedno jakou máte hodnost, boxerský ring je jediný místo, kde jste si všichni rovni. Rokyho Bramboru a jiné boxerské filmy zrovna neprožívám, ale tady ten poslední zápas je docela v pohodě. Ale jemu předchází docela zdlouhavý výcvik i v blátě. 55% ()