Kamera:
Simon Schmejkal, Stefan Ditner, Diethard Prengel, Henning Jessel, Thomas von Kreisler (více)Hudba:
Stephen KeuschHrají:
Sissy Höfferer, Jophi Ries, Lilia Lehner, Steve Windolf, Kerstin Landsmann, Hans-Martin Stier, Thomas Clemens, Peter Davor, Alexandra von Schwerin, Florian Bartholomäi, Ralph Kretschmar (více)Epizody(20)
-
Nicht von schlechten Eltern (S08E01)
-
Tod im Zoo (S08E02)
-
Trilogie des Todes (S08E03)
-
Tod auf dem Rhein (S08E04)
-
Familienglück (S08E05)
-
Tod einer Schriftstellerin (S08E06)
-
Auf der Flucht (S08E07)
-
Eine Landpartie (S08E08)
-
Geister der Vergangenheit (S08E09)
-
Die Frau im hellen Mantel (S08E10)
-
Wer Wind sät (S08E11)
-
Mörder Alaaf! (S08E12)
-
Entführt (S08E13)
-
Am seidenen Faden (S08E14)
-
Schuldig (S08E15)
-
Preis der Schönheit (S08E16)
-
Krieg im Kleingarten (S08E17)
-
Mord im Steinbruch (S08E18)
-
Vorsicht, Falle! (S08E19)
-
Ein echter Schuss (S08E20)
Hrají
Andreas Christ
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Maximilian Simonischek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Max Herbrechter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Michael Brandner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sebastian Hülk
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál) - herec, a.z.
54 hodin (2018) (seriál)
Oliver Mommsen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Elisabeth Baulitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dirk Borchardt
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Andrea Cleven
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Ellen Gronwald
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Svenja Kleinfeld
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Lena - láska mého života (2010) (seriál)
Julia Bremermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Stephan Schad
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Daniel Wiemer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kirsten Block
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Tatiani Katrantzi
Řecko
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Mallorca (1999) (seriál)
Caspar Kaeser
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Angelina Häntsch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Oliver Breite
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
54 hodin (2018) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Sabine Barth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)