Kamera:
Stefan Ditner, Thomas von Kreisler, Andre Lex, Oliver-Maximilian Kraus, Tobias Schmidt (více)Hrají:
Sissy Höfferer, Pierre Besson, Lukas Piloty, Lilia Lehner, Kerstin Landsmann, Stephan Luca, Jana Thies, Jannik Schümann, Sonja Gerhardt, Joachim Paul Assböck, Thomas Clemens, Tom Gramenz (více)Epizody(20)
-
Mord nach Schulschluss (S11E01)
-
Der letzte Welpe (S11E02)
-
Silvanas Geheimnis (S11E03)
-
Fischer gegen Fischer (S11E04)
-
Der Mann auf dem Dach (S11E05)
-
Tödliche Verkettung (S11E06)
-
Mit Hieb und Stich (S11E07)
-
Bis zum letzten Atemzug (S11E08)
-
Blaulicht (S11E09)
-
Die Akte Becker (S11E10)
-
Unter Verdacht (S11E11)
-
In der Falle (S11E12)
-
Mord nach Mitternacht (S11E13)
-
Kanzlerklau (S11E14)
-
Atemlos (S11E15)
-
Verschwunden (S11E16)
-
Unter Druck (S11E17)
-
Tödliche Sprechstunde (S11E18)
-
Das Bankgeheimnis (S11E19)
-
Der Kinderzimmermillionär (S11E20)
Hrají
Sissy Höfferer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Via Mala (1985) (seriál)
Matyáš Sándor (1979) (seriál)
Auto dělá člověka (1988) (seriál)
Pierre Besson
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Gryf (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Lukas Piloty
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Lilia Lehner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Kerstin Landsmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Stephan Luca
Západní Německo
Nejlepší seriály:
The Crimson Field (2014) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Jana Thies
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Jannik Schümann
Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Evropské kmeny (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Sonja Gerhardt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Joachim Paul Assböck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Vládcové nebes (2024) (seriál)
Zaklínač (2019) (seriál)
Thomas Clemens
Rakousko
Nejlepší seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tom Gramenz
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Christian Heller
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Christine Kättner
Nejlepší seriály:
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Liane Forestieri
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Tilo Prückner
Německá říše
Nejlepší seriály:
Teta (1987) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Barbara Focke
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Martin Kurz
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Vraždy v Kitzbühelu (2001) (seriál)
Yorck Dippe
Nejlepší seriály:
Sløborn (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Marco Bretscher-Coschignano
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)