Scénář:
Christoph Wortberg, Mathias Aicher, Ralf Löhnhardt, Hans Gerd Müller, Monika Sandmann (více)Kamera:
Stefan Ditner, David Schultz, Thomas von Kreisler, Andre Lex, Jan Prahl, Jörg Lawerentz (více)Hrají:
Sissy Höfferer, Pierre Besson, Lukas Piloty, Kerstin Landsmann, Anne Schäfer, Michael Brandner, Thomas Clemens, Gesine Cukrowski, Louis Hofmann, Frank Logemann, Burkhart Siedhoff (více)Epizody(24)
-
Der stille Mord (S12E01)
-
Die unbekannte Freundin (S12E02)
-
Späte Mädchen (S12E03)
-
Tod im Stall (S12E04)
-
Das Mädchen mit dem Flügelpferd (S12E05)
-
Tod eines Entführers (S12E06)
-
Im Schutz der Nacht (S12E07)
-
Die Gunst der Stunde (S12E08)
-
Ein Fall für Camilla (S12E09)
-
Vatertag (S12E10)
-
Späte Reue (S12E11)
-
Leiche zum Dessert (S12E12)
-
Bulle sucht Frau (S12E13)
-
Der Anwalt und der Kommissar (S12E14)
-
Wer ohne Sünde ist (S12E15)
-
Ausweglos (S12E16)
-
Blumen des Todes (S12E17)
-
Opa ist tot! (S12E18)
-
Schweigen (S12E19)
-
Diamantenfieber (S12E20)
-
Blick in die Nacht (S12E21)
-
Ein neues Leben (S12E22)
-
Der große Wurf (S12E23)
-
Flucht in den Tod (S12E24)
Hrají
Sissy Höfferer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Via Mala (1985) (seriál)
Matyáš Sándor (1979) (seriál)
Auto dělá člověka (1988) (seriál)
Pierre Besson
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Gryf (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Lukas Piloty
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Kerstin Landsmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Anne Schäfer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Michael Brandner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Thomas Clemens
Rakousko
Nejlepší seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Gesine Cukrowski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Louis Hofmann
Německo
Nejlepší seriály:
Ripley (2024) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Vládcové nebes (2024) (seriál)
Frank Logemann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Burkhart Siedhoff
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Gila von Weitershausen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lisa Bihl
Nejlepší seriály:
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Christian Heller
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Thomas Huber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Isis Krüger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Birge Schade
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Axel Siefer
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hartmut Volle
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Claudia Geisler-Bading
Východní Německo
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)