Akýsi slovenský variant chytľavých "beanoviek" deväťdesiatych rokov, ktorý nám ponúka polhodinku vyplnenú gagmi, kde sa vtipným spôsobom a grotesknou formou dvaja "primitívi" v podaní Miroslava Nogu a Stanislava Dančiaka, dostávajú celkom nečakane do rôznych tragikomických situácií. Riešia ich svojsky vydareným spôsobom, ktorý sa však niekedy úplne vymyká zdravej ľudskej súdnosti. (rudess)

Tal_Rasha

Perfektna parodia na Mr. Beana. Obaja Herci to hrali naozaj dobre, A pre mna je to jednoznacne jedna z najvydarenejsich veci co sa na slovensku urobilo. Pre mna uz legendarna seria , skoda ze taka kratka. Hlavne Noga je dobry xicht :-) 100% ()

Jard

Síce to na Mr. Beana nemá, ale aj tak má môj obdiv. Je to originálne a naozaj podarené. Bolo to natočené v takej kvalite, že sme sa nemuseli báť strápnenia v zahraničí. A herecké výkony nepotrebujú špeciálny komentár. 90 % ()

megacik

Nájdu sa aj horšie aj lepšie časti, každopádne na slovenské pomery je to určite nadpriemerný komediálny seriál. Zaujímalo by ma ale, kde v 90-tych rokoch zobrali toľké fešandy. ()