The Best of Borat

(TV film)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie
Velká Británie, 2001, 25 min

Krátky film ukazuje, ako sa Borat z Kazachstanu vydáva na cestu spoznávania Británie. Spoznáva tamojšie športy a učí sa, ako sa stať gentlemanom. (Marek1991)

Autogram

Jak še maš. Dženkuji. Až tu som zistil, že aj v originále Borat zdraví poľskou češtinou a nie je to len výmysel slovenského dabingu. Z tomto krátkom filme je väčšina scén iba konverzačných (aj keď v rôznych prostrediach), takže nedosahuje úroveň filmu, kde sa použili asi všetky nápady odtiaľ. ()

Jaro.Krafcik

Legenda ostane legendou, ani som nevedel že bol borat ešte pred samotným boratom, ako celovečerným filmom . Potešil tento nález a trochu som sa aj zasmial. Jeden z najlepších kraťasov. Snáď sa dočkáme Kazachšského pokračovania po tých rokoch. Zaslúžili by sme si za to čakanie. 5* ()

Risolutore

Cohenovo třetí alter-ego opět slaví úspěch. Po gangstovi Alim a fašan dyzajnerovi Brunovi přichází s kazachstánským reportérem Boratem a je to pořád stená síla. Tisíce do češtiny nepřeveditelnejch slovních obratů, Boratův vztah k ženám, jeho historky o Kazachstánu etc, no prostě nářezovka. ()