Epizody(25)
-
Auf eigene Faust (S09E01)
-
Restschuld (S09E02)
-
Das schwarze Schaf (S09E03)
-
Neandertal ist überall (S09E04)
-
Opa zahlt alles (S09E05)
-
Wunderkind (S09E06)
-
Später Frühling (S09E07)
-
Das Phantom (S09E08)
-
Zurück in die Wirklichkeit (S09E09)
-
Umzug in den Tod (S09E10)
-
Tod eines Richters (S09E11)
-
Abgeschminkt (S09E12)
-
Kammerflimmern (S09E13)
-
Ente kross (S09E14)
-
Dickes Mädchen (S09E15)
-
Tod eines Rettungsschwimmers (S09E16)
-
Zuckerbrot (S09E17)
-
Das schönste Auto der Welt (S09E18)
-
Barvermögen (S09E19)
-
Die Fremde (S09E20)
-
Vatertag (S09E21)
-
Der letzte Pirat (S09E22)
-
Brandbeschleuniger (S09E23)
-
Die Stimme (S09E24)
-
Brautentführung (S09E25)
Hrají
Augustin Kramann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Sami proti času (2010) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Hedi Kriegeskotte
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Helmut Rühl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Susann Toni Wagner
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Hansa Czypionka
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Katharina Nesytowa
Nejlepší seriály:
Agent Hamilton (2020) (seriál)
Místo činu: Berlín (2010) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Jan Georg Schütte
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Roman Shamov
Nejlepší seriály:
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Claes Bang
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Vláda (2010) (seriál)
Zlé sestry (2022) (seriál)
Klara Deutschmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hildegard Hötte
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Guido Lambrecht
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Isabel Schosnig
Nejlepší seriály:
Neortodoxní (2020) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)
Patricia Thielemann
Nejlepší seriály:
Pohotovost (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katarina Tomaschewsky
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Andreas Günther
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Anja Karmanski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Cizinka (2014) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Nina Kronjäger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Dirk Laasch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Fritz Roth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)