Maléry pana Šikuly

• USA Office Space (více)

Petr (Ron Livingston) pracuje jako počítačový programátor ve společnosti Initech Corporation. Jednoho dne však přeteče míra jeho trpělivosti a tak si řekne dost! Konec přesčasů a stresu v práci. Najednou má opět spoustu času na svou přítelkyni (Jennifer Aniston), v práci hraje počítačové hry a dokonce se odvážil říci svému podlézavému šéfovi, co si o něm opravdu myslí. Všechno vyvrcholí, když se rozhodne uskutečnit svůj ďábelský plán a ukrást technické plány společnosti. Podaří se mu to dříve, než ho práce opět pohltí? (Bonton Home Video)

Klofa

Jednu hvězdičku si to zaslouží jen za úvodní scénku z kolony. Jinak je to suché a prakticky o ničem. ()

vince_c

Český překlad názvu je neuvěřitelně stupidní a dělá tomuto hezkému komediálnímu filmu špatné jméno. Parádní pohled do korporátní deprese před přelomem milénia. Spousta vtipných scén, dialogů, absurdních charakterů a legendarní pohovory s externisty Bobem a Bobem. Několikanásobně lepší zážitek v původním znění. Jedna hvězda dolů za trochu slabší poslední třetinu filmu. ()

PavelPros

Jen díky tomu, že jsem zaměstnanec a celý život mám někoho "nad sebou" - musel jsem se smát. Jen ten konec... Je to fajn oddechovka. ()

scarlet

Konečně taky nějaká komedie, která se nezabývá vztahy, láskou, aférkami a kde vše spěje k bombastické svatbě. Inteligentní zápletka i vtipná pointa, kterou ocení nejen zaměstnanci korporátů a ajťáci. ()

Nephi

Legenda. Bohužel pouze v anglicky mluvícím světě. Různé memy z tohoto filmu žijí dodnes. Kdo vymyslel ten nesmyslný český název? ()