Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

MartyMcFly89

Občas vtipné, občas trapné. Nic moc náměť, ovšem pro určitou skupinu lidí (ne zas tak malou) je to "hustý" a "cool" téma, takže si to svý diváky najde. Dřív mě to bavilo podstatně víc. Asi tak na základní škole (!) ()

walkingdead

Tak tenhle film je nářez od začátku do konce. Dva černí týpci se dostanou na Harvard díky mrtvému kámošovi, který se jim zjevuje po vykouření trávy a díky kontaktu s dalšími mrtvými zná všechny správně odpovědi. A když se jim zázračná kytka těsně před důležitým testem ztratí, není nic jednoduššího než vykopat si na hřbitově mrtvého prezidenta a pak ho vykouřit... A do toho Hector Elizondo v hip-hop wear a Mike Epps jako pasák. Plus téměř geniální soundtrack. ()

Stanmi

Ačkoliv černošské komedie povětšinou neoplývají kdovíjakou kvalitou, tento film o dvou hulíčích, kteří se snaží projít Harvardem má svoje kouzlo. Nabízí originální zápletku a několik výborných vtipů. Ústřední dvojice Method Man a Redman, ačkoli jsou neherci, tak podávají opravdu povedený výkon, nesmím opomenout také Obbu Babatundého, který si svou roli děkana užil. To co hodnocení sráží dolů jsou klasické bolesti černošských komedií, tedy nechutné vtípky, slabší vedlejší linie a zbytečné postavy, přesto tento film patří k žánrové klasice. ()

ArtStyle

Komedie pouze pro pohodáře, aneb proč se neprobudit s jointem pod nosem? Zde je odpověď. Bohužel, přes veškerou snahu, snad nejpovedenějśí probuzení po ránu, chytlavou zápletku a víc než dobrou hudbu, film nenabídne víc než podprůměrnou zábavu. 70%. ()

Crybaby

Zo začiatku viac než dobré, naozaj som sa skvelo bavil. Postupne to ale upadalo a v polovici filmu som zaspával. Boli tam nejaké ďalšie záblesky zábavy ale nebolo to také ako som si predstavoval. Lepší priemer, možno ten čas tomu filmu veľmi neprospieva. ()

kubilov

Když už chci huličskou komedii, tak si vyberu tu s Korejcem a Indem, než tuhle s dvěma "Afroameričany", která je méně vtipná, víc trapná a celkově tak nějak slabší. Začátek vypadal docela slibně, ale co se odehrávalo potom, to už šlo totálně mimo mě. ()

AndrewNewman

Rovnako ako dots, beriem túto skvelú, ľahkú a bláznivú komédiu veľmi pozitívne. Človek sa má skrátka pri takýchto filmoch baviť a ja som sa pritom bavil veľmi dobre. ()

PONK

Keby ten film mal aspon nieco s ganjou. Nic take tam ale neni iba dvaja vyhuleny cernosi ktorych "rush" je moc divny. Ale niektore sceny a niektore vymlete chsichty tych hub stoja za tu jednu hviezdicku. ()

Drekorian odpad!

Na co se před shlédnutím filmu připravte? Jedná se o soudobou americkou černošskou komedii, takže hodně hip-hopu, natřásajících se prdelek a jak už název filmu napovídá spoustu hulení. S námětem je to skutečně neslavné, jak už to takových těch teen/skoro teen komedií bývá. Hudba je pro mě nestravitelná a zápletka plytká a ne nepředvídatelná. Filmy jako jsou tento pak jednoduše musí těžit z tuctu až dvou, kvalitních gagových hlášek a scének a tento počet nebyl ani zdaleka naplněn. Původně jsem chtěl dát jednu hvězdičku za poměrně obstojné a poměrně sympatické herecké výkony, ale "pasáci", kteří byli jakýmsi "gangsta" plagiátem Laurela a Hardyho spláchli film do odpadu, kam také patří. ()

Riker

Tyhle hustý týpky s obrovskejma kalhotama, péřovkou i v létě a kšiltovkou nakřivo nemusím, ale tohle byla jednoduchá, přímočará, nenáročná a fakt zábavná komedie. Nechápu ty, co se tady pohoršují, že to bylo nechutné, trapné a kdoví co ještě co od filmu s tímhle názvem vlastně čekali. Koukám na to podruhý a pořád mě tyhle madafaka a sanovabič baví. ()