Sonic X - Série 1 (2003) (série)
Scénář:
Kijoko JošimuraKamera:
Ajumu HatoriHudba:
Jošihiro IkeHrají:
Džu'iči Kanemaru, Rjó Hirohaši, Taeko Kawata, Sanae Kobajaši, Sajaka Aoki, Nobutoši Kanna, Rumi Očiai, Čikao Ócuka, Ken Jamaguči, Bin Šimada, Naoki Imamura, Sóičiró Tanaka, Juka Šiojama, Kódži Jusa (více)Obsahy(1)
Doktor Robotnik, vedený touhou po pomstě, chce s Archou narazit do Země. Všichni na palubě se musí semknout, aby zastavili vražedné klesání, ale povede se jim to? (Netflix)
Hrají
Džu'iči Kanemaru
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Hikaru no go (2001) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Rjó Hirohaši
Japonsko
Nejlepší seriály:
One Piece (1999) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Boku no Hero Academia (2016) (seriál)
Taeko Kawata
Japonsko
Nejlepší seriály:
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
JoJova prazvláštní dobrodružství (2012) (seriál)
Sanae Kobajaši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Hikaru no go (2001) (seriál)
Sajaka Aoki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Monster (2004) (seriál)
Baccano! (2007) (seriál)
Durarara!! (2010) (seriál)
Nobutoši Kanna
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Rumi Očiai
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Džúni kokuki (2002) (seriál)
Čikao Ócuka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Ken Jamaguči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Bin Šimada
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Ranma 1/2 (1989) (seriál)
Naoki Imamura
Japonsko
Nejlepší seriály:
One Piece (1999) (seriál)
Kaiba (2008) (seriál)
Kidó senši gundam SEED (2002) (seriál)
Sóičiró Tanaka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Gintama (2006) (seriál)
Serial Experiments: Lain (1998) (seriál)
タイタニア (2008) (seriál)
Juka Šiojama
Japonsko
Nejlepší seriály:
One Piece (1999) (seriál)
Kimi ga nozomu eien (2003) (seriál)
Kanon (2002) (seriál)
Kódži Jusa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (seriál)
Juri Širatori
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
GTO (1999) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Jukari Hikida
Japonsko
Tomohisa Asó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Kumiko Izumi
Japonsko
Jumiko Kobajaši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Šokugeki no Sóma (2015) (seriál)
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Kazunari Tanaka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Haikjú!! (2014) (seriál)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)