Epizody(8)
-
Coś się kończy, coś się zaczyna (S03E01)
-
Ta mała wiolonczelistka (S03E02)
-
Długa księżycowa noc (S03E03)
-
Przed miłością nie uciekniesz (S03E04)
-
Komu gra ta orkiestra (S03E05)
-
Trzecie kłamstwo (S03E06)
-
Jestem dla ciebie niedzielą (S03E07)
-
Powrót z dalekiej podróży (S03E08)
Hrají
Andrzej Musiał
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
1983 (2018) (seriál)
Helena Norowicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Wataha (2014) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Zdzisław Rychter
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Roch Siemianowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Janosik (1973) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Adam Szyszkowski
Nejlepší seriály:
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Ewa Błaszczyk
Polsko
Piotr Fronczewski
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Przygody psa Cywila (1970) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Wojciech Duryasz
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Andrzej Grąziewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Józef Kaczyński
Polsko
Maria Klejdysz
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Toša a Tomek (1977) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Katarzyna Łaniewska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Stanisław Mikulski
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Pan Autíčko a templáři (1971) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Sławomir Orzechowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Marek Piwowski
Polsko
Agnieszka Sitek
Polsko
Nejlepší seriály:
Zaklínač (2002) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Ewa Ziętek
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Archiv smrti (1980) (seriál)
Katarzyna Bargiełowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Szymon Bobrowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Chyłka - Rewizja (2020) (seriál)
Chyłka - Inwigilacja (2021) (seriál)