asader

Na letišti není signál a v autě při cestě z letiště vybitá baterka.To se může stát fakt jen ve filmu.4/10. ()

brtko

Dobrý thriller, ktorý pozdvihuje Cillian Murphy. Podľa mojho názoru však stále lepší zážitok ako Tajomný let s Jodie Foster. ()

FREEWHEELER

Tak tentokrát som bol príjemne prekvapený ba dokonca až nadšený. Super minutáž, fakt že skvelý nápad, bohová McAdams a slizký Murphy. Nebolo v tom nič hlbšie, ale napätie sa dalo krájať a kto by tú bezmocnosť takému jemnému stvoreniu mohol neuveriť. Vlastne zbytočné sa v tom prplať. ()

chrchel

Uznávám že víc než nějaké příběhové kvality mě přibitého do křesla drželo napětí, a také hlavní ústřední dvojice. Víc ani nebylo potřeba. ()

Pitryx

Dobře uděláno, dobře zpracováno, dobře natočeno. Takže když všechno dobře, tak všechno dobře, tedy i hodnocení. Mimo děj mne zaujala i představitelka Lisy Rachel McAdams a ve vedlejší roli Jack Scalia. 181120117340/8143 ()

BenchPress

Narozdíl od Tajemného letu si ten let Noční neudržuje stálé tempo. První půlka je naprostá paráda. Cillian Murphy je správně vychytralý a zároveň docela nechutný. Druhá půlka je dělaná hrozně na šok a lacinej strach. To si mohl Crawen odpustit, ale to by nebyl tvůrce Vřískotu. Ale ta první polovina to opravdu tahá nahoru. To je téměř 60 minut výborného komorního thrilleru. 3/5. ()

wowylgu313

Zasloužených 65-70% ... Cillian Murphy si tu zahrál psychouše! A hrál ho velmi dobře. Drama, které vás po uvítání do děje, nepustí. Držíte ruce v pěst a "fandíte" ... Pamatuji si když jsem tenhle film viděl před x lety poprvé. V té době bych dal možná i víc procent. Nyní se přizpůsobují všem těm již lepším. Herecké obsazení tady je super. Tempo si to drží hned od prvního incidentu. Co se zda jako poklidný let z bodu A do bodu B se nakonec stane noční můrou. Na svou dobu luxusní podívaná. Dnes jsem se po x letech podíval znova a stále spokojenost. ()

kezzla

No tak to byla paráda...až...až na ten konec. Jako by si Craven nevěděl rady s tím jak to zakončit, tak tam šoupnul konec alá Vřískot. No, furt lepší než kdyby si vzpoměl na Fredyho. P.S. Ještě mi trochu vadila stopáž - 73 minut + 10 minut tituky...Das ist wenig. ()

Tuty

Škoda, že si Craven nakonci neuvědomil, že to není Vřískot a taky několika typicky amerických klišé, jinak výborné obsazení... ()

Katy19

Ten Cilian je ale hajzl! Pěkný napínavý a rychle ubíhající thriller. Lepší průměr, ale na 4* to podle mě úplně není. ()

gpx odpad!

Jejda, další z řady frašek "kdybys-nebyl-takovej-hrdina-tak-se-nám-ten-zločin-podaří". Film plný stupidit, kde jedna střídá druhou v neskonale rychlém sledu. U Bruce Willise to kousnu, ale u šmajdavý playmate, která rybičkou vyvraždí Alcatraz mi to nějak neštimuje. ()

Dana1926

Překvapivě velice kvalitně natočený thriller. Skvělí herci McAdams a Murphy. Napětí až do konce, nenudila jsem se. ()