Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dokument o tom, ako známy americký komici môžu prerozprávať nechutný vtip o Aristokratoch. (Flipper)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

shudeee 

všechny recenze uživatele

Hodně často sem se od srdce zasmál. Člověk by nevěřil, co vše se dá okolo jednoho vtipu vybudovat. Pochopit celý jeho kontext je však klíčové k tomu, aby si člověk tento dokument vychutnal. ()

balone 

všechny recenze uživatele

Musim říct, že na první shlédnutí jsem byl trochu znechucen, ale když jsem to viděl po druhé, smál jsem se nahlas a nemohl jsem jinak, než dát toto hodnocení. ()

neoBlast 

všechny recenze uživatele

Kvalita obrazu je na hranici koukatelnosti, ale tvůrcům se povedlo mi alespoň částečně zprostředkovat srandu jakou si zažili při natáčení. Ono objíždět celou tu komediální smetánku muselo být přeci jen přenáročné na bránice. A ano, odpověď na otázku, která trápí každého přes spuštění The Aristocrats je: variování jednoho vtipu pořád dokola je překvapivě zábavné - ale na tom je vlastně celá "pointa" založena. 70 % ()

BuryGol 

všechny recenze uživatele

90 minut debat na jeden vtip? Desítky komiků, kde měl každej jen chvilku? Dost nedomyšlený, podle mě. Dokument o jednom jedinym vtipu, kterej se táhne po generace a dá se do něj vložit jakejkoli humus, prasárna, úchylka, nechutnost a dobytčárna. Hlavně si pamatovat konec. "The Aristocrats". ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama