Chirurgové

USA, (2005–2024), 314 h 3 min (Minutáž: 40–86 min)

Tvůrci:

Shonda Rhimes

Režie:

John David Coles, Adam Davidson, Sarah Pia Anderson, Tony Goldwyn (více)

Scénář:

Marti Noxon, Gabrielle G. Stanton, Debora Cahn, Krista Vernoff (více)

Hudba:

Danny Lux

Ellen Pompeo, Chandra Wilson, James Pickens Jr., Kevin McKidd, Caterina Scorsone, Patrick Dempsey, Camilla Luddington, Kelly McCreary, Kim Raver, Kate Walsh (více)

Tihle doktoři musí denně činit rozhodnutí, která znamenají rozdíl mezi životem a smrtí. Velmi napínavé drama z lékařského prostředí sleduje Meredith Greyovou a tým doktorů z nemocnice Grey Sloan Memorial, kteří musí denně činit rozhodnutí znamenající rozdíl mezi životem a smrtí. Oporu při tom hledají jeden ve druhém – a někdy jde o víc než jen o přátelství. Společně přicházejí na to, že medicína ani vztahy nejsou černobílé. (Disney+)

Recenze uživatele Kacitr k tomuto seriálu (303)

Nikdy se k sobě nevrátíme (2014) (S10E22)

Preston Burke byl překvapení. Zároveň od Shondy trošku sobecký tah, vzhledem k tomu, proč byl herec ze seriálu vyškrtnut. Jinak ale super díl. Cristina je báječná. ()

Nikdy to nedopadne dobře (2014) (S10E23)

Charakter Baileyové....za tohle by letěla!! Co si to ta ženská o sobě myslí???! Jasně, vyšlo to. Měla štěstí. Ale co by dělala v opačném případě?? ()

Strach z neznáma (2014) (S10E24)

Dojemný díl. Když to holky na konci šly "vytancovat", ukápla mi slza. Grey's anatomy už nikdy nebude jako dřív. Představení Maggie bylo ok. Jen je to dost neuvěřitelné a to, že je dcera Ellis mi přijde hodně na sílu. Copak by si Mer nevšimla, že je její maminka těhotná? ()

Krása bloudění (2014) (S11E01)

Strašně nudný rozjezd jedenácté řady. Už teď mi chybí Cristina. Alex by měl vyhrát místo v radě! ()

Záhada hlavolamu (2014) (S11E02)

Malá Zola je rozkošná. Maggie se snaží zapadnout, ale není to pro ni snadné. ()

Nalej čistého vína (2014) (S11E03)

Dost velká nespravedlnost. Alex měl to místo vyhrát! ()

To ví jen maminka (2014) (S11E04)

Nechce se mi věřit tomu, že by Mer hlasovala PROTI Alexovi. Jinak, celý ten návrat do minulosti je pro objasnění fajn. I když je vidět, že je to prostě na sílu. Tohle už nám bylo odvyprávěno předtím a jinak. ()

Mohli bychom začít znovu, prosím? (2014) (S11E07)

Mimo April a Jacksona mě oslovila dějová linka týkající se doktorky Hermanové. Udělalo mi radost, když jsem zjistila, že Nicole hraje Geena Davis. ()

Riziko (2014) (S11E08)

Arizona udělala podpásovku na doktorku Hermanovou. Ale možná ji tím zachrání život. Jen Amelia, ač je jistě skvělá v tom co dělá - kypí až přehnaně vysokým sebevědomím. Bylo poměrně zničující vidět Stephanie, jak je sama bezradná a je jí April a Jacksona upřímně líto. ()

Co budeme dělat dál? (2015) (S11E09)

Meredith je super žena. Zvládat tak náročnou práci, starat se o děti. Chápu, Derek dostal nabídku co se neodmítá. Ale Mer by se jistě hodila nějaká ta pomoc. ()

Mohla jsem jenom plakat (2015) (S11E11)

Stav doktorky Hermanové se pomalu zhoršuje. Blíží se čas neodkladné operace. ()

Velké předstírání (2015) (S11E12)

Mer mě pobavila s těmi třemi dny v hotelu. Ano, Maggie byla naštvaná...chápu, Meredith ji lhala. Ale já se jí nedivím. Potřebovala si pořádně odpočinout. ()

Otázky bez odpovědí (2015) (S11E13)

Výborný díl. Doktorka Hermanová dává Arizoně zabrat. Ale ona se ta dřina nakonec vyplatí. Opravdu zajímavá dějová linka. Chudák April a Jackson. ()

Vzdálenost (2015) (S11E14)

Neskutečná epizoda. Bravo! ()

Cítím, jak se Země pohybuje (2015) (S11E15)

Millie Bobby Brown, když ještě nebyla Eleven. Sice byl po většinu dílu slyšet jen její hlas, ale jak se snažila zachránit svou maminku a s pomocí Amelie, April a Owena skrz telefon zpívali Stayn Alive...to bylo výborné. ()

Konec snění (2015) (S11E16)

Smutné. Chybí mi tam trocha toho humoru. Už moc dlouho se řeší samá těžká témata. ()

S tebou, nebo bez tebe (2015) (S11E17)

Byla chvíle, kdy mi Jo tak nevadila....to když spolupracovala s paní, která měla cosi v nose. To mě dokonce i pobavilo. Ale byla to vážně jen chvíle. Mer a Derek mají problémy ve vztahu. ()

Hollywood hodlá prioritizovat jistoty

Hollywood hodlá prioritizovat jistoty