Epizody(14)
-
Język ciała (S06E01)
-
Rendez-vous w ciemno (S06E02)
-
Bar szybkiej obsługi (S06E03)
-
Eksperyment medyczny (S06E04)
-
Partia (S06E05)
-
Krawczyk przeciwko Norkowi (S06E06)
-
Bjorn Bergenstrup (S06E07)
-
Egzorcysta (S06E08)
-
Tadzio Krawczyk i Karol Norek (S06E09)
-
Mordercy są wśród nas (S06E10)
-
Mikołajki (S06E11)
-
Walka płci (S06E12)
-
Romeo z W(e)ronek (S06E13)
-
Wewnętrzne dziecko (S06E14)
Hrají
Cezary Żak
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Kontrola (2018) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Artur Barciś
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
Forst (2024) (seriál)
Agnieszka Pilaszewska
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Obleva (2022) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Dorota Chotecka
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Anna Karenina (2000) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Marta Lipińska
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Wojciech Pokora
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Przygody psa Cywila (1970) (seriál)
Jarosław Gajewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Jacek Braciak
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Lucyna Malec
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jacek Kawalec
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Joanna Jędrejek
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Michał Banach
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Anita Jancia
Polsko
Nejlepší seriály:
Wataha (2014) (seriál)
Ostuda (2023) (seriál)
Anděl smrti (2020) (seriál)
Maciej Szary
Polsko
Nejlepší seriály:
Dekalog (1989) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Adam Biedrzycki
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Obejmi mě! (2017) (seriál)
Grzegorz Emanuel
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Marcin Jędrzejewski
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Tomasz Jarosz
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Ewelina Żak
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Planeta Single: Osm příběhů (2021) (seriál)
Leon Niemczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)