Koncem 40. let minulého století byli Martha Beck a Raymond Fernandez známí jako „Vrazi osamělých srdcí“. Jejich vražedný plán byl jednoduchý – podvedli a pak zavraždili opuštěné válečné vdovy, které odpověděly na jejich inzerát. Sami se také seznámili na inzerát a Martha se měla stát první Raymondovou obětí, ale byla to láska na první pohled. Tím, co je spojovalo, byl perverzní sex, záliba v pletichářství a láska k penězům. Když byli zatčeni, přiznali se ke 12 vraždám, ačkoli skutečný počet se spíš blíží 20. Při soudním líčení Martha s Rayem cukrovali, drželi za ruce a zdálo se, jako by se nemohl nabažit jeden druhého…. (Filmbox)

draxxi

Tohle neni film o kterym bych rekl, ze je peknej. Na to je to moc hruzny.... Ale rozhodne muzu rici, ze je to film dobrej. Taky dobre obsazenej a vyborne nadabovanej. 26/10/2020 73% ()

D_Cooper

Zajímavě podaný kriminální příběh. Někomu se to může jevit jako skvělé, jinému zase jako nic moc. Mě to začalo bavit až v půlce filmu. Dokonce bych řekl, že jsem v tom viděl prvky komiksu. Ale nakonec mě to nějak neuchvátilo. ()

Calvus77

Velmi dobrá retrokriminálka, která překvapí občasnou brutalitou a psychologickým vykreslením charakterů. Jen Travoltovi jsem to nevěřil. Možná je to tím, že jsem ho neměl nikdy rád a tady mi byl vysloveně nesympatickej, ale třeba to tak hrál schválně. Ovšem padouši, Leto s Hayek jsou výborní! ()

RAPTTTOR

Stylová kriminálka z let dávno minulých. Bez složitých technických triků. Jen díky zdravému rozumu a intujíci jsou dopadeni dva, kterým můžeme říkat třeba… zrůdy. Všechno je tady jak má být, postavám věříte naprosto vše. Stejně tak i děj je postaven na velice pevných základech, sice se nedere nijak závratně kupředu, ale to je asi dobře.Máte čas přemýšlet nad zoufalstvím některých lidí a štěstím, že ani Vás ani Vaše blízké něco podobného nepotkalo. ()

Vaso

Syrový, nijak zbytečně přehrávaný příběh, nutící k zamyšlení nad tím, co se může odehrávat v něčí hlavě. Nehledejte v tom žádnou akční podívanou, jde o pomaleji plynoucí děj bez dramatických zvratů, což je spíše ku prospěchu. Dobré. Víc než dobré. ()

fuskoric

V podstate vôbec nie špatná kriminálka, počas ktorej vás miestami až zamrazí. Z hercov paradoxne najviac presvedčil J. Leto, I keď Salma (Bitch won't die) tiež mala svoje svetlé momenty. ()

violik

Příjemná atmosféra 40.let s Travoltou pro něho netypickou rolí, která mu rozhodně seděla, víc než by se dalo u něho uvěřit. Naproti Jamesovi Gardolfini, kterému jeho klasická role byla šitá na míru. Salma zahrála zrůdu k zalknutí dokonale, skoro by jeden neuvěřil skutečnosti. ()

andy60

Film mě nezaujal až tak, jak by měl, a já vlastně nevím proč. Herci byli dobří (především Leto + Hayek v roli záporáků), ani režie nebyla špatná, ale jak se říká - něco tomu prostě chybělo. ()

cartouche

Co tohle mělo být za žánr, to zřejmě nikdo ze zúčastněných pořádně neví. Celé je to takové divné a do toho se ještě míchá naprosto irelevantní love story mezi Travoltou a Dernovou. Nejpikantnější je, že Salma Hayek hrála osobu, která byla ve skutečnosti nevábnou obézní matronou, o kterou by si většina mužů tak maximálně opřela kolo. ()

peproch

Člověk bývá tu a tam vystaven absurditě. Nerozumí, nechápe, diví se činu nebo počínání druhých. Detektiv nerozumí počinu manželky a matky syna, stopuje pár sexuálně poblaznenych vrahů, vidí v jejich počinu jen bestiální zlo, sám ale chce tajit svůj sexuální poměr. Jen Martha a Ray nebyli osamělí. Možná je osamělost znakem dobroty čelící absurditě. Bestialita poji se s partnerstvím. Happy end, detektiv opouští job. Fantastický reflexní příběh v noir kabátě. Vypravěč jako průvodce životy jiných. Podle mě, vynikající Salma H. ()