Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt a Bill Murray se vrací v dalším dobrodružství nejoblíbenějšího kocoura, který si na návštěvě Anglie užije doslova královského zacházení! Garfielda s Jonem (Meyer) a Odiem čeká Británie na všechny způsoby. V Londýně potkávají věrnou Garfieldovu kopii – královského kocoura jménem Prince, který právě zdědil úžasný zámek. Obě kočky si nečekaně vymění role a Garfield si brzy užívá bohatství, jak to jen jde! Je tu jen jeden problém: podlý lord Dargis se ho chce zbavit. Garfield 2 – to je dvojitá porce smíchu a zábavy pro celou rodinu… Ono totiž není špatné být králem! (Magic Box)

verbst odpad!

Podotýkám, že jsem tohle dílko neviděl. Jak tak sleduju ani jsem o nic nepřišel, co? Ale můj bráška přijde z kina a říká : "Štěpo, ( to jsem já ) sem byl na Garfieldovi a bylo to uplně drsný. Prostě krutý, a bum, bžum, bác, klep, nalhgal + všelijaké další citoslovce a řekl jsem si: Tak to přece jenom ohodnotím, protože tohle bylo strašný a věřím, že bráška spoustu scén a citoslovců vynechal... ()

Arius

Ohromna sranda, to predovsetkym priblizne tak na tri. Tak preco som ich nedal? Nemozem, sranda nie je vsetko a v tomto pripade sa rezia spoliehala na svojho jedinecneho kocura. Co sa vsak tyka ostatnych faktorov ako napriklad herci, ty boli uplne mimo a taktiez i mnoho dalsich protigarfieldovi hrajucich argumentov. To ja jednoducho nemozem, aj ked tej srandy bolo za dost. ()

FireTight odpad!

Kdyby se ta kočka nejmenovala Garfield a neměla by tedy s tím geniálním komixem Jima Davise nic společného, ani si tohoto filmu nevšimnu. Jenže, ona se tak jmenuje a já tenhle film považuji za zneuctění tohoto jména. Nechápu, jak mohl Jim Davis (pokud měl tu moc) něco tak odporného schválit. Vždyť tohle není ten líný a cynický kocour, kterého znám! Tohle je jen nějaká tlustá, hnusná, líná, "vtipná" kočka, která si hraje na strašného amerického frajera! ()

Spooner

Ze začátku to ještě vypadá, že film půjde v šléplejích jedničky, která se mi na to jedno podívání ještě docela zamlouvala. Po půlce se ovšem dětská infaltilnost stupňuje, takže se dočkáme třeba i kachen, krav a další havětě jak vaří lazaně nebo lorda, která "vtipně" zakopává a šlape na hrábě. Tohle si ten komiks vážně nezasloužil. Velmi odřené 2* za aspoň trošku slušnou první půlhodinku. ()

GavlaDan

Tenhle film, jestli se to tak dá vůbec nazvat, cílí vyloženě na nejmenší děti. Na děti tak malé, že neudrží pozornost hodinu a půl v kuse, takže s nimi asi nepůjdete do kina. LOGICKY Jenomže pro kohokoliv staršího je to téměř nesledovatelné. Takhle neuvěřitelně hloupý, debilní, nevtipný a odpudivý film jsem už nějaký ten pátek neviděl. Člověk nemůže chtít moc od adaptace komiksové postavičky, která jediné, co dělá je, že požírá lasagne a nadává na pondělí. Ale sakra! Tohle je zrůdnost, na kterou by se nikdo neměl koukat. Tomuhle „filmu“ se raději vyhněte obrovským obloukem. 2/10 ()

• Stejně jako v předchozím díle a následujícím pokračování dá vždy Jon Arbuckle (Breckin Meyer) pěstí hlavní záporným hrdinům. (tequilla)
  • Původní komiks Jima Davise vychází od 19. června 1978 a je zapsaný v Guinnesově knize rekordů jako nejpublikovanější strip. Pravidelně se totiž objevuje v 2570 denících a magazínech. (imro)
  • Tvůrci zachovali kontinuitu a stejně tak jako v prvním dílu je počítačem animovaný jen Garfield, nyní ještě se svým dvojníkem. Zatímco obě kočky vytvářel tým 30 animátorů, ostatní zvířata jsou živá a staralo se o ně jen několik trenérů. (imro)

Číslo 5 brzy umře

Číslo 5 brzy umře