Marvel25

Jednak velmi slušná komedie, chvílema i film, který dokáže dojmout. Sandlerovi fekální humor asi zůstane nadosmrti, ale vše mimo něj mělo svoji vznešenou myšlenku. ()

Pignon

Ve druhé půlce jsem si několikrát obrátil plíce a musím to pochválit za absurditu a úletnost humoru. Sandler poplácávající si se svým vyhublým panděrem: "Je to můj jazyk, tak si s ním můžu plácat jak chci". Jinak je to zase klasická hollywoodská propaganda na téma, Jak se chovat v životě a lásce, abych ničeho nelitoval. But who cares. ()

Naby

Dobrý nápad, prima zábava. Jedna z lepšíh komedií, ale nepřevyšuje to ostatní komedie zase tolik. 3,4* se zaokrouhluje dolu ;-). ()

P@\/EL

Povedená komedie, které rozhodně nechybí originální myšlenku a zajímavý děj. Film dále nabídne řadu srandovních situací a trefných hlášek. Osobně se mi moc líbily scény, ve kterých se objevuje vychloubačný kluk od sousedů. Děj je propracovaný a dokáže diváka pohltit. Zaujalo mě velmi nápadité připodobnění života hlavního hrdiny k videu. A nakonec závěr filmu byl podle mě velice dobře promyšlený a vypointovaný. ()

Kimble

Dva filmy v jednom, neboť výtečná druhá půla hrající na dramatickou notu s až hororovým vykreslením Christophera Walkena ostře kontrastuje s nezvládnutou a zoufale nevtipnou půlí první. ()

Priest

Velice působivý film, který mne vážně dostal a ke kterému se určitě budu rád vracet. Ve filmu je nádherně vidět, že rodina by nikdy neměla být důležitější než práce a že občasné chvilky duchanepřítomnosti se mohou velmi zkomplikovat. ()

matthew_tv

Skvelá súhra postáv s príbehom filmu. Pri pozeraní filmu sa v človeku miešajú emócie smiech a plač, keď sa díva na vtipkujúceho herca, a zrazu na jeho útek po daždi za milovaným otcom. Dávam päť hviezdičiek, dlho som nevidel takto dobrý film. ()

chosan

Sandlerovo komedie jsou jedny z nejlepších ale např. 50x a stále poprvé je mnohem lepší takže klik hodnotím 70%. ()

Gabri-ela

Když tak nad tímhle filmem přemýšlím, jsem dost nerozhodná v jeho konečném hodnocení... Některé scény byly příšerné, levné, vulgární vtípky mne opravdu neosloví ani nerozesmějí, takže v těchhle momentech jsem si říkala, že je to jen hloupá komedie v dlouhé řadě hloupých amerických komedií, nicméně byly tam i hluboce lidské scény a celková myšlenka - práce, nebo rodina? - byť možná ohraná, mi byla blízká a zdála se mi dobře zpracovaná... Takový ten pohyb na hranici snu a reality, reality a nadpřirozena v tomto případě symbolizovaného zázračným vynázelem tu nebyl moc dotažený a tak nějak jen povrchní a upozaděný, ale na tři hvězdy to stačí - na konci jsem brečela jak želva :D ()

Mr.Lordi

Sandler je v pohodě, ale začátek je strašnej, místy nehorázně trapný... Nemám rád ten "stupidní" americký humor, ale musím uznat, že herecké výkony byly dobré a stejně tak efekty (vyžraný Sandler, převislá kůže apod.) U mě má tento fil průměr, tudíž 50% (ta jedna hvězdička navrch za Sandlera) ()

schindler

Typická Sandlerovská komedie (včetně prdění). Celkem povedené nápadité scény s ovladačem v první polovině filmu dávali tušit v nadprůměrný počin, ale scénáristicky překombinovaná druhá půle, ve které jsem se i přes maximální soustředění začínal ztrácet, padá zpět na čistokrevný průměr, takže za 3. ()

valmet

Typická sandlerovina, s docela dobře hrajícím Sandlerem, to hlavně ke konci, a krásnou Kate Beckinsale. Za ní bych skoro ještě hvězdičku přidal. ;-) ()

Kašák

Nápad, ze kterého se dalo vymáčknout mnohem víc. Bohužel, místo toho, aby se film nesl v duchu například Truman Show, nese se zcela opačným směrem. A to směrem ryzího, typického amerického humoru plného fekálních "vtípků" a naprosto nelogických dějových zvratů. Pár slušných hlášek a gagů sice během hodiny a půl zazní, to je však spolu se standardním výkonem Adama Sandlera asi tak vše. Velké zklamání. ()

kacudzde

Nemá ráda filmy s Adamem Sandlerem, ale tenhle mě až na pár nechutných a trapných scén docela příjemně překvapil. A hraje tam taky Míč Bjůkenen :-))) . ()

Marakoss

Možná si řeknete hmm, je to jen další Sandlerovka, ale v ten okamžik uděláte klasickou škatulkovací chybu. Tahle Sandlerovka je totiž něčím výjimečná. Není totiž primárně vtipná, ale má i hlubší myšlenku a je plná emocí. Click mě dokázal dostat snad do všech možných emocionálních stavů od pocitu štěstí, přes depresi, po lásku a závěrečné slzy. A to je právě důvod, proč mu promíjím pomalejší rozjezd či Davida Hasselhoffa. Ať už bylo cílem mě spíš rozesmát nebo rozplakat, díky atmosféře, kterou film vytvořil, musím konstatovat, že se mu to povedlo a kdykoli se na něj s chutí podívám znovu. [8/10, doma] ()

Chlo0opek

Původně jsem ani nedoufal, že bych v budoucnu chtěl někdy znova shlédnout tento snímek, ale film byl až překvapivě dobrý. Jen ten Haselhoff mně zde moc neseděl.. Lepší 4*. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky