Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Diskuze

byfo

byfo (hodnocení, recenze)

tak sem jsem to není tak strašný........a bylo to schválně :).........já mluvím spíš o hrubkách né o spisovnosti.Jinak ale jedna věc ve které dělám často chybu je mě/mně

dolin1

dolin1 (hodnocení, recenze)

byfo: Teď ti zas vypadlo j v jsem... ;-) Ale možná schválně nebo omylem...

byfo

byfo (hodnocení, recenze)

ty jo,tak já teda skoro nikdy pravopisný chyby nedělám.To je mi záhadou,jak sem to mohl napsat................je to divný,ale kdybych psal propiskou,tak by mě to trklo :)

viperblade

viperblade (hodnocení, recenze)

No, já to vidím, nevím jak ty :-) Ale tak nějaká ta chipka se stane každému... :-)

_JuMp3r^^

_JuMp3r^^ (hodnocení, recenze)

VEVEXXXXXX : Možná ti postavy přijdou originalní ale na téma House s jiného prostředí ti najdu dalších mnoho serialů. Např. ze seriálu Black Books = Bernard, stejný tip člověka, který si nepustí nic a nikoho k tělu, je ke všem hrubý a neohrabaný a vstahy mezi postavami? Naprosto shodné!! Nikdo ho nemá rád ale přitom se mu chce každý podobat. Prostě shoda v několika směrech jediny rozdíl je snad jen žánr, který jde spíše do komediální sekce. Co se týče tzv. případu Dr. House, tak jsou s 95% předpokladatelné v tom, že pacient přežije. Je to podle mého soudu, který nikomu nevnucuju pořád dokola!

Gertrudo (hodnocení, recenze)

No tak to ti mozem len doporucit aby si si pozrel 5. seriu. Na krizu v ich vztahu to rozhodne nevyzera.

CliffLee (hodnocení, recenze)

nevím, čet sem to na nějakejch fanstr. , ale to už je dýl, že to mezi Housem a Wilsnem bude jiskřit kvůli tý co umřela v tom buse... bohužel sem ještě neviděl 5. řadu, tak nevím jaké to pak mělo následky.... jinak mě nejvíc potěšil ten ind(nevím jm. ze zahulíme uvidíme) z těch nových tváří

Gertrudo (hodnocení, recenze)

CliffLee dufam ze to mas z toho isteho zdroja ako to ze 5. seria je posledna:)
Trosku sa vratim k siestej serii Rozmyslam nad tym ci mu vobec mozu tu bolest odobrat, pochybujem ze odvykacka ho zbavi bolesti, akurat bude zrat menej vikodinu.
A ci skonci s Cudyovou? Nakoniec urcite, ved napatie medzi nimi je vidiet v podstate uz od prveho dielu. Otazne je len ako.
A aky mate nazor na zlozenie timu? Mne sa zda akokeby odsuvali nove postavy a vracali sa stare, takze mozno ku koncu serie bude Houseov povodny tim spat, co mi vlastne ani nevadi, nove postavy su viacmenej nudne.

CliffLee (hodnocení, recenze)

tak to je great, a prý bude mít něco s cardijovou(ted nevím jak se to píše), tak ještě jedna otázka, je pravda že skončil po 5. řadě R.S. Leonard?

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

CliffLee: Pokud se nestane něco nečekaného.... jako třeba konec světa a podobný věci, tak první díl šestý série spatří světlo světa v pondělí 21. září 2009. Alespoň podle mojich informací by to tak mělo být. Je známo, že house bude nějaký ten čas pobývat v léčebně, což slibuje atraktivní podívanou.

CliffLee (hodnocení, recenze)

hele, někde sem četl že 5. řada je poslední (což by byla škoda) a někde že se pracuje na 6., tak jak to teda je? myslím že tady se toho dozvím nejvíc...

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

Gertrudo: Tak ty si můj člověk:) Přesně tenhle díl taky považuju za jeden z nejlepších a nejdůležitějších... Když v tomhle díle pečlivě sledujeme dialogy, tak se dozvíme spoustu detailů o Houseově osobnosti a jeho pohedu na svět(Rozhovor v parku na lavičce - naprostá dokonalost).

Gertrudo (hodnocení, recenze)

VEVEXXXXXX: Myslim ze to co si napisal vystihuje dovod preco je tento serial taky oblubeny. Tie medicinske zahady su aj pre mna na poslednom mieste. Napriklad medzi moje naj diely patri 3x12, kde sa paradoxne neriesi ziadna medicinska zahada.

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

_JuMp3r^^ : Jsi trochu mimo. Já jakožto totální milovník House se na to dívám kvůli těm postavám a vztahům mezi něma... a potom teprv můžeš pochopit jak je tenhle seriál vyjímečný.
 Funguje tam naprosto skvělá psychologie a House sám o sobě je jako osobnost tak zajímavý a odlišný, že to nemá v seriálech, či filmech obdoby. Jsou lidé, kteří na tohle nejsou a chtějí akci, pořádně mysteriózní případy atd... Těm se pak může zdát, že je to pořád o tom samém pořád dokola. Což chápu, ale pokud seriál sledujete pravidelně a hledáte v tom něco víc, než zajímavé případy, tak to stoprocentně naleznete.
 Mě pohltila nesmírně neobviklá Housova životní filosofie. Která je tak odlišná a zajímavá a přesto úbec ne nesmyslná. House využívá paradoxů psychologie, morálních hodnot a mezilidských vztahů jako takových. A když je člověk "génius" a dobrý psycholog...jako House... tak to funguje. On si zakládá na své vyjímečnosti... on by nebyl šťastný, kdyby byl šťasný:) I přes to že se chová dle naprosto opačných morálních hodnot, dosahuje svým způsobem toho, že má přítele, který by za něj dal ruku do ohně, ženy po něm touží a ostatní k němu vzhlíží a mají ho svým způsobem hrozně rádi(Ne všichni).
 Jsem zvědav jak vyřeší v další sérii Housovu bolest. Neumím si představit House bez bolestí! Bolest je jeho součást a dává mu obrovskou část toho, na čem si on zakládá. Stejně tak si neumím představit jak by to vypadalo, kdyby to dal dohromady s Cuddy. House ve vztahu? Tím by také ztratil to na čem si zakládá. Tak jako to udělal se Stacy, kterou miloval... ona ho odmítala, on jí postupně přiměl k tomu, aby o něj začla mít zájem a potom jí dal košem. Tohle je ten nezranitelný House, který nesmí ukázat slabinu... to je jeho styl. Doufám, že tak nějak to bude s Cuddy... vyspí se s ní a dá jí košem i přes to, že jí očividně miluje.

Tohle je důvod, proč se na seriál dívám já... zajímavý případy je jenom takový nutný pozlátko, protože spousta lidí se na to dívá jenom kvůli tomu. Doufám, že to 6. série nepokazí a neporuší Housovu vyjímečnost, životní filosofii a další věci... Vztah s Cuddy a House bez bolestí ne ne ne. Tak jak zkončila pátá série , tak nějak bych si představoval zakončení celého seriálu... Jenže na druhou stranu toužím po dalších sériích. Doufejme, že úroveň neklesne. A já osobně doufám....až příde konec seriálu, tak že to bude něco silnýho, beznaděj smíšená s nadějí, něco melancholicky depresivního... tak trochu otevřenej závěr... rozhodně ne žádněj Happy End!!!

_JuMp3r^^

_JuMp3r^^ (hodnocení, recenze)

az na to ze se to prakticky opakuje furt dokola tak je to celkem dobre... ale neni to k tomu abych se na to dival kazdy tyden....

Ichabod

Ichabod (hodnocení, recenze)

To je příspěvek panečku! :-)))

Takhle to dopadne, když někoho zamrazej do ledu na pět a pak rozmrazej a první co pak tenhle človíček jde udělat je napsat něco na CSFD :-)

sawyerlost

sawyerlost (hodnocení, recenze)

Fakt dobrej seriál, se skvělejma hláškama !!! Skoro všechny díly jsou vtipné, ale některé jsou dost málo. Četl jsem, že to je podle pravdivejch událostí. Pokud jste House ještě neviděli, můžu Vám ho jedině doporučit !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ellesime

Ellesime (hodnocení, recenze)

Jako tato serie se mi líbila, ale přece jen by se to mohlo pomalu (neříkám hned) vracet do normálu, a přidat trochu humoru, aspoň špetičku. Jinak, asi se nedočkám, to je tak dlouhá doba do 6. serie!

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

skretik: Na Foxu píšou, že zbývá 106 dní, 02, hodin, 32 minut, 55 sekund než začne season 6.

skretik

skretik (hodnocení, recenze)

vevexxx... dík za podržanie pri mojom názore :) Tiež sa teším na ďalšie diely... kedy to majú byť? september?

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

Ichabod: Souhlasim. Taky by mi nevadilo pokud by další série byla dramatičtější než předešlí. Pokud si to bude držet stejnou úroveň jako doposavaď, tak se nebojim žádný změny.

Ichabod

Ichabod (hodnocení, recenze)

Getrudo : vím jak se cítíš.... takovej podraz!!! :-))) Na druhou stranu je teda asi teď jasný, že ve skrytu duše House Cuddy chce... Takže do budoucna tu šance jsou..

Jen mne trochu teď děsí jak se to celý vyklube... Ale pokud by příští sezóna byla víc drama než humorem naplněný díly, tak by mi to nevadilo. Minulej díl mne fakt sejmul (jak tam Amber zpívala do mikrofonu tak mi fakt přejel mráz po zádech :))

Gertrudo (hodnocení, recenze)

To bol zaver serie ze WOW, normalne som si ten diel pozrel dva krat. A az po druhom pozreti som si uvedomil ze som strasne nasraty, lebo House s Cuddyovou nic nemal :-(

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

frxXx: Tvuj názor je absolutní hloupost. Kdyby to bylo tak jak si to představuješ ty, tak by filmařina nemohla existovat. Maximálně tedy scifi a fantasy, prostě něco z jiný reality. To by ovšem bylo naprd, nemyslíš?
Tobě se zdá, že filmaři fušujou lékařům a policistům do řemesla? Ještě sem neslyšel o filmaři, který by léčil lidi, nebo řešil vraždy. Filmařina byla a vždycky bude z velký části inspirovaná realitou a vždy se točilo o věcech, které známe a se kterými se můžeme v životě setkat, proto se točí filmy/seriály z těchto prostředí.
O čem by se tedy mělo točit, aby to nebylo to tvoje "fušování do řemesla"?

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf