Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

Diskuze

Dudek

Dudek (hodnocení, recenze)

Bryan, Anna, ale těmi dalšími si nejsem jistý. Jin a Kazuya?

Spooner

Spooner (hodnocení, recenze)

No když ne trailer, tak aspoň fotky by už mohli nějaký vytáhnout.

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

Vicky Zhao. To by byla dobrá Ling Xiaoyu. A potom by tam mohl být ješte Wesley Snipes jako Raven.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

možná máš pravdu :-) . Jak říkám, je to už hodně dlouho co jsem hrál Tekkena 3 naposled

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

myslím, že Korejec, protože jeho stylem je hapkido, korejský národní bojový sport.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Lateef: tak po tomhle videu s tebou souhlasím :-) . Ale řekl bych že jsem se určitě nesekl se Stevem Austinem. Přeci jen je to několikanásobný wrestlingový mistr. Na Kinga by byl skvělej. Lemmiwinks: taky bylo poznat, že jsou podle nich :-). BTW Kazuya Mishima nebude?

Lemmiwinks

Lemmiwinks (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: Tak si ho pořiď až vydají Tekken 6, to už bude ve slevě:.") Tony.cs: Postavy Law a Lei byly vytvořeny právě podle Bruceho a Jackia, proto by se na ně hodily určitě nejlépe.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Lateef : Obsazení se mi líbí až na Cung Lea. Marshala Lawa měl hrát buď Bruce Lee (bohužel to nejde), a nebo dnes Jet Li nebo Tony Jaa. Pokud bude pokračování, tak přidají postavy. Na roli Lei Wulonga by se hodil Jackie Chan, ale kdyby byl mladší . Na Kinga by se hodil Steve Austin alias Stone Cold. Hwoaranga by si mohl střihnout ten co hrál ve filmu Pastýř zápornou postavu. Nevím teď jak se jmenuje, ale kopnout uměl, což je Hwoarangova specialita.

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Jeho vnučka, nepletu-li se? Safryš, štve mě, že není tekken 6 na ps2... Nechce se mi pořizovat si tak drahej přístroj... A vážně to zvažuju jen kvůli soul caliburu a tekkenovi...

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Když zatím nemůžeme opěvovat žádné fotky či upoutávky, tak zde alespoň několik prezentací jednotlivých herců - bojovníků: Jon Foo (hraje Jina) - http://www.youtube.com/watch?v=eo8HVJ5vNJI, Cung Le (hraje Lawa) - http://www.youtube.com/watch?v=W0Qk_imp13Y, Lateef Crowder (hraje Eddyho) - http://www.youtube.com/watch?v=QDBnkf-hSjk, a na závěr Candicé Hillebrand (hraje Ninu) - http://www.youtube.com/watch?v=PAcC-pWWbB8 (ta bude využívat nové bojové umění sexybodydó:)

Lemmiwinks

Lemmiwinks (hodnocení, recenze)

Jen je škoda, že se Dr. B neobjevil i v dalších dílech. Jeho styl (ne)boje byl jedinečný. Něco od Yoshimitsa něco od kinga a hlavně nohy co nedokážou udržet staříkovo tělo ve stoje. Už jsem zvědav na 6 díl a nový charakter Alisa Bosconovich. Když odložili vydání na podzim 09, tak ať si dají záležet.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

ó ano tak se ten mód jmenoval :-). Jedině King lidi. Já mám toho pantera rád :-D . Stejně je pěkný jak si tady každej obhajuje svoje oblíbence. A v podstatě je to snad jediná diskuse, kterou sleduju a nehádáme se tu. Tekken spojuje lidi

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin