Epizody(51)
-
Hřích (E31)
-
Tajemství hlubokého lesa (E32)
-
Al, zajatec (E33)
-
Teorie lakoty (E34)
-
Shledání padlých (E35)
-
Vnitřní hříšník (E36)
-
Mladý poručík a Tajemství skladu 13 (E37)
-
Po proudu řeky (E38)
-
Východní povstání (E39)
-
Scar (E40)
-
Svatá matka (E41)
-
Jeho jméno je neznámé (E42)
-
Zbloudilý pes (E43)
-
Hohenheimovo světlo (E44)
-
Prohnilé srdce (E45)
-
Lidská transmutace (E46)
-
Zpečetění homunkulů (E47)
-
Sbohem (E48)
-
Druhá strana brány (E49)
-
Smrt (E50)
-
Zákon a slib (E51)
Obsahy(2)
Bratři Edward a Alphonse použijí alchymii, aby oživili svou matku, ale spustí tím chemickou reakci, která roztrhá jejich těla. (Netflix)
Hrají
Megumi Tojoguči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kusurija no hitorigoto (2023) (seriál)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Emi Motoi
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)
Eriko Kawasaki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hikaru no go (2001) (seriál)
Džúni kokuki (2002) (seriál)
Takehiro Murozono
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Kódži Išii
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Masaši Ebara
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Tomoko Kawakami
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Takaja Haši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Juzuru Fudžimoto
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Tomojuki Šimura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Kendži Nomura
Japonsko
Nejlepší seriály:
One Punch Man (2015) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Džudžucu kaisen (2020) (seriál)
Kóiči Sakaguči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Tóko Aojama
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Šin'ja Ótaki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Jú Mizušima
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (seriál)
Takajuki Sugó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Vinland Saga (2019) (seriál)
Kaidžú 8 gó (2024) (seriál)
Masa'aki Cukada
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Júko Sató
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Džúni kokuki (2002) (seriál)
Júko Kaida
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kusurija no hitorigoto (2023) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Chainsaw Man (2022) (seriál)
Jumi Kakazu
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D (1998) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)