Epizody(51)
-
Hřích (E31)
-
Tajemství hlubokého lesa (E32)
-
Al, zajatec (E33)
-
Teorie lakoty (E34)
-
Shledání padlých (E35)
-
Vnitřní hříšník (E36)
-
Mladý poručík a Tajemství skladu 13 (E37)
-
Po proudu řeky (E38)
-
Východní povstání (E39)
-
Scar (E40)
-
Svatá matka (E41)
-
Jeho jméno je neznámé (E42)
-
Zbloudilý pes (E43)
-
Hohenheimovo světlo (E44)
-
Prohnilé srdce (E45)
-
Lidská transmutace (E46)
-
Zpečetění homunkulů (E47)
-
Sbohem (E48)
-
Druhá strana brány (E49)
-
Smrt (E50)
-
Zákon a slib (E51)
Obsahy(2)
Bratři Edward a Alphonse použijí alchymii, aby oživili svou matku, ale spustí tím chemickou reakci, která roztrhá jejich těla. (Netflix)
Hrají
Eisuke Asakura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Jú Urata
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hunter x Hunter (1999) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Emiko Fuku
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Šódži Izumi
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hunter x Hunter (1999) (seriál)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (seriál)
Makoto Nagai
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Minako Arakawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Serial Experiments: Lain (1998) (seriál)
Fullmetal Panic! (2002) (seriál)
Rin Sakurazawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Mijoko Asó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Mičiko Neja
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D (1998) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Naomi Wakabajaši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Majumi Jošida
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)
Jošino Takamori
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Kósuke Okano
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Initial D (1998) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Hiroši Širokuma
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Vinland Saga (2019) (seriál)
Spy x Family (2022) (seriál)
Seiró Ogino
Japonsko
Nejlepší seriály:
Haikjú!! (2014) (seriál)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Rjótaró Okiaju
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Rumi Kasahara
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Detektiv Conan (1996) (seriál)
Posel klamů (2004) (seriál)
Kei'iči Sonobe
Japonsko
Nejlepší seriály:
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Šintaró Óhata
Japonsko
Nejlepší seriály:
Haikjú!! (2014) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Makoto Aoki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Seikai no Senki (2000) (seriál)