USA,
1994, 100 min
Režie:
Frank R. PiersonScénář:
Bill KerbyKamera:
Tojomiči KuritaHudba:
Richard HorowitzHrají:
Irene Bedard, Peter Weller, Tantoo Cardinal, Joseph Runningfox, August Schellenberg, Michael Spears, Floyd 'Red Crow' Westerman, Dean Norris (více)Hrají
Irene Bedard
USA
Nejlepší filmy:
Na Západ (2005) (seriál)
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Kouřové signály (1998)
Peter Weller
USA
Nejlepší filmy:
Tantoo Cardinal
Kanada
Nejlepší filmy:
Tanec s vlky (1990)
Godless (2017) (seriál)
Wind River (2017)
Joseph Runningfox
Nejlepší filmy:
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Dravci (1999)
Jako za starých časů (1980)
August Schellenberg
Kanada
Nejlepší filmy:
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Černé roucho (1991)
Osm statečných (2006)
Michael Spears
USA
Nejlepší filmy:
Tanec s vlky (1990)
Na Západ (2005) (seriál)
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Floyd 'Red Crow' Westerman
USA
Nejlepší filmy:
Tanec s vlky (1990)
Akta X – Akta 1: Neotevřená akta (1995) (video kompilace)
Akta X: Biogeneze (1999) (video kompilace)
Dean Norris
USA
Nejlepší filmy:
Terminátor 2: Den zúčtování (1991)
Smrtonosná zbraň 2 (1989)
Gattaca (1997)
Michael Horse
USA
Nejlepší filmy:
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Spirit - divoký hřebec (2002)
Twin Peaks: The Missing Pieces (2014)
Pato Hoffmann
Bolívie
Nejlepší filmy:
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Vesmír: Civilizace v ohrožení (1995) (seriál)
Geronimo (1993)
Nancy Parsons
USA
Nejlepší filmy:
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Doktor (1991)
Ocelové magnólie (1989)
Casey Camp-Horinek
Nejlepší filmy:
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Měsíc Lakotů (1992) (TV film)
Strážce snů (2003)
Richard Ray Whitman
Nejlepší filmy:
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
The Only Good Indian (2008)
Krvavá pomsta (2007)
Tim Sampson
Nejlepší filmy:
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Black Cloud (2004)
Cherokee Kid (1996) (TV film)
Dave Bald Eagle
Nejlepší filmy:
Na Západ (2005) (seriál)
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Rudé kůže (2002)
Lois Red Elk
USA
Nejlepší filmy:
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Rudé kůže (2002)
Amy Moore Davis
Nejlepší filmy:
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Vítej doma, Roxy Carmichaelová (1990)
Vražda po americku (1991)
Lawrence Bayne
Kanada
Nejlepší filmy:
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Černé roucho (1991)
Psí útulek (2010)