Skupinka skládající se z doktorů, vědců a kapitána lodi pluje na opuštěný ostrov, kde probíhaly jadérné výbuchy a zkoumají zde kraby. Po nějakém čase zjišťují, že na ostrově nejsou sami. Antoine Demaduro, který nestih opustit ostrov před jadernými testy zmutoval a změnil se v sexuálně zvrhlé monstum. Skupinku začne pomalu vyvražďovat a znásilňovat. Přeživší musí najít způsob, jak opustit ostrov. (jonyyy)

Knor odpad!

Příšerná sračka. Blbý porno a ještě blbější horor. Myslím, že většina nebyli ani pornoherci, ale náhodně vybraní kolemjdoucí, který se nebáli si za pár doláčů zaskotačit před kamerou :-) Horší orální uspokojování než v tomto filmu jsem ještě neviděl ( a ani nezažil :-D ) Nejděsivější na tom je, že to vůbec vzniklo. Jo a ta hlava jak vykoukne za člunem :-DDD co to jako bylo ???!!!!! ()

MutantMarana odpad!

Tyjo tak slibnej nazev a nekonec des bes vypnuto pred pulkou. Ani jsem se neudelal. Jo japonci umej pekny pornohorory, nekdy i realny... P.S LOL ta hlava ve clunu to jsem si zvlast pretocil a je to teda mazec. Asi hlava nejake pornobondagesadomasozambije! ()

Kalidor

Amato, amato, amato cos nám to vyvedl po skvělém Antropophagus a ucházejíci Erotic night of the living dead taková břečka, že se nestydíš. Zbytečně zdlouhavý film, kde se víc jak hodinu nic neděje a ani po tom to není žádný zázrak 100 minut nudný podívaný. Ale tu 1 hvezdu si to zaslouží aspon za G.Eastmana který toho kanibala zahrál slušně. ()

zsh3

název filmu i komentáře zde mě ujišťují v tom, že to musím vidět :-DDDDDDD edit po shlédnutí: Naštěstí jsem to viděl v italištině, kdyby to bylo dabovaný, asi bych u toho umřel. Přiznávám, že jsem dost přeskakoval, nemyslím, že jsme o něco přišel. Scéna s vykouknutou hlavou nemá chybu, jinak je to samozřejmě naprostá hrůza :-)))))) Dávám jednu hvězdu za vykouknutou hlavu :-D ()