Bezva finta

• Československo Bezva finta (více)
TV spot

majky19

Komedií v hl. roli s J. P. Belmondem byla natočena celá řada, včetně těch s kriminální tématikou. Tento film patří rovněž k těm úspěšnějším, ale zdaleka na mě nezanechal takový dojem, jako např. "Velký šéf", kde Belmondovi zdatně sekundoval v roli "parťáka - zlodějíčka" další slavný francouzský herec "Bourvile". Tento snímek hodnotím třemi hvězdičkami, protože jsem viděl nejen lepší a zábavnější filmy s Belmondem, ale i daleko horší. ()

PAVLIS

50% Koukám, že tu u většiny zase úřadovala nostalgie. Teď už chápu, proč jsem si z dětství pamatoval jen první klaunskou půlku filmu. Celkem zábavnou. Útěk v té druhé je už chvílema přitažený za vlasy, se samými zvraty pro zvraty, a tak to do konce spíš doklopýtá. 9.9.2017 - ČSFD 82% / 66% IMDb. ()

PlayEasy

Opravdu skvělá kanadsko-francouzská krimi komedie - svým námětem poměrně podobná námi předevčírem viděným filmem tsktéž s Bébelem. Přesto je Bezva finta více bezva a o level výš. Celou dobu jsme se nepřetržitě smáli a to jak při přepadení banky, tak při následném útěku! :) Navíc Bébel jako takový dle nás zrál podobně jako francouzské víno a svůj neodolatelný a jedinečný šarm získal až v 70. a 80. letech. Jinak opravdu doporučujeme, protože jak akce, tak dialogy jsou vybroušeny k dokonalosti a Jean-Paul opět válí!!! 80% ()

Rutger

Nejoriginálnější přepadení banky v dějinách filmu. Belmonda prostě žeru, protože je ten, no prostě génius. Samozřejmě chválím dokonalý dabing. Další milovaná klasika mého dětství, dá se vidět pořád. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

marek29

Už klasická klaunovská záležitost s Belmondem a bankou. Bebel ve své životní roli. Chybí zde snad jen úžas, který mi generují faktografická díla, životopisné dokumenty apod. Pokud teda neberete Komedii jako dokument o francouzově hereckém umu.. :-p ()

Vojta00

Tenhle film si mě získal už v mládí. Všechny problémy zvládající lupič, jeho zmatený a nervózní kumpán, jeho krásná a vášnivá přítelkyně, cholerický šéf policie a neústupný a agresivní obr Lasky. Škoda, že už ten film nikdy nebudu moci vidět poprvé. Ale z prvního sledování si pamatuju moment, kdy Marchand i Belmondo odejdou z banky a já si říkám - "Vždyť u sebe ani jeden z nich neměl ty peníze, tak co je to za úspěch". ()

DJ Kritik

Tento film bol môj obľúbený. Belmondo tu hraje, vlastne zabáva sa, a ja som sa rád na to díval. Je tu veľa smiešnych postavičiek ako Belmondov priateľ v podaní Guy Marchanda, alebo taxikár v podaní Jacquesa Villereta. Toto bol príbeh vlastne o oddanom priateľovi a dobre sa na to pozerá. ()

Lewaso

Tomu filmu dodal pozdější americký remake ještě větší glanc. Při Belmondovi v bance jsem učurával... Samozřejmě smíchy. ()

milhaus_as

Jako dítě jsem Belmonda neměl rád, asi jsem se ho bál. Teď už se bojím jen Chucka Norrise :)) Belmono mě naopak dobře baví a tahle komedie - obzvláště v první půlce - nemá chybu. ()

mr.bredok

No ano ta nešťastná druhá polovina. Ale druhá polovina života bývá většinou taky zatraceně horší než ta první. A to je větší průšvih než u filmu. A navíc tahle druhá půlka tak strašná nebyla - já jsem se tak dobře bavil, že jsem si toho, že je horší než ta první ani nevšiml... ()

(fjw)

Tradiční výborná francouská komedie s Belmondem. Vynikající první polovina odehrávající se v bance. "Hmmm..taková pizza, mňam, mňam.." ()

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo