Bezva finta

• Československo Bezva finta (více)
TV spot

fantoci

Zajímavý děj, dobré herecké výkony. I když film ke konci trochu pokulhává, je to dobrá zábava. A o to jde. ()

Decker

Dalsi povedeny "crazy" film s timhle vystrednim francouzskym chlapikem a nutno podotknout, ze velmi zabavny a kvalitni. Tentokrat Belmondo hraje klauna, ktery se snazi vykrast banku a zaziva pri svem snazeni nejedno prekvapeni a dobrodruzstvi. ()

Honzíno

Klasika.. Vzpomínky na mladší roky, kdy Belmondo byl mým jasným favoritem. A tahle bezva věc stála v čele, famózní. ()

Mrkvič

Bezva finta mě nikdy nechytla a nestalo se tak ani po letech. Sice trochu zajímavý, trošku vtipný, ale až na lehce poblázněné výlevy klauna či převlečeného důchodce je Belmondo již tím drsnějším JÁ, které směřovalo k rolím zatvrzelých poldů. Které jsem rád neměl. Víc než klaun mě tu bavil jeho parťák a bývalý spoluvězeň Luca, který zloděje stále pronásleduje. No a v závěru se objeví oblíbený tlouštík (taxikář), který si také všechny scény ukradne pro sebe. ()

asirtes

Síc Holt-šup má nejaké ty diery podobné nielen počtom českému grupáču, ale možno práve preto tak prilneje k srdcu. Best Belmondo a best minirola Villereta s hold-ým zadkom, toujours. ()

ywo666

Skvelý film. Neviem nakoľko to bolo originálne ale mne to prišlo ako výborný nápad. A belmondo skvelý ako vždy. Plus je určite aj nahá Kim Cattral:-D ()

honz

Moje nejoblíbenější "belmondovka". Svěží a vtipná od začátku do konce. Jean - Paul jako Klaun je bezkonkurenční. ()

DonHUS

Dokud se děj odehrává v bance, je to hodně zábavné, chytré a vtipné. Poté už je to "jen" průměrná komedie, kvůli tomu tedy nakonec jen 3*. ()

lennyd

Tuto banku ještě nikdo nevyloupil - až na Grimma (Jean-Paul Belmondo) a jeho společníky. Grimm - v převleku za šíleného klauna - dokáže rozesmát kohokoliv, až na policejního komisaře, pro kterého je celá akce jen k vzteku, protože není schopen protřelého lupiče dostat. Ale když se Grimmův komplic (Guy Marchand) bezhlavě zamiluje do dívky, která naopak miluje Grimma, a navíc jim je v patách lamželezo Lasky, naštvaný že jej ke kšeftíku nepřibrali, začnou problémy... Jean-Paul Belmondo je již navěky zapsán v historii francouzského filmu, a každým dalším filmem, který mám tu čest shlédnout, svoji pověst jen potvrzuje. U Bezva finty jsem se skvěle bavil od prvních minut, až - i přes trochu pomalejší tempo v druhé polovině filmu (kde ale naopak exceluje "duchem chudší" taxikář (Jacques Villeret)) - do samotného konce. Samotný závěr bych považoval za trochu slabší, ale týká se to jen opravdu posledních pár minut... ()

shantim

Vykrádačka pěkná, nápady dobré, honičky v autech průměrné a milenecká roztržka trapně vykreslená. Ale celkově docela příjemný film. 72% hvězdiček ()

Master19

Úžasný film, za zmínku (krom famózního Jeana Paula) určitě stojí suprová Kim Cattrall a taky scénář a úžasné francouzské pojetí. Jinde na světě by tenhle film tak krásně nenatočili ()

zdenny

Belmondovská klasika. Šarm, výřečnost a neodolatelnost jsou neoddělitelnou součástí Jeanových filmových postav. Zde k tomu ještě připojme bezva fintu, jak vyloupit banku a máme o kvalitní zábavu postaráno. ()

lykan9

Skvělá komedie, kdy část odehrávající se v bance patří mezi moje nejoblíbenější scény s Bebelem vůbec. Do toho, když si domyslím nádhernou Kim Cattrall (škoda, že ten zadek nebyl její), nemohu jinak, než dát plný počet. ()

cross

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů, kterémů nechybý spousta vtipů, skvělých dialogů a především, je dokonale nadabovaný. Pro mě nesmrtelná klasika, na kterou se mohu dívat dnes a denně. ()

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo