Režie:
Gyoo-dong MinHudba:
Bjǒng-u LeeObsahy(1)
V tomto snímku nám režisér představí několik lidí a jejich příběhy, hlavně tedy jejich problémy. Každý příběh nám ukáže různý pohled na vztahy, ať už rodinné či milenecké. Zkoumá lásku z různých úhlů pohledu a jak se vyvíjí. (balone)
Hrají
Chang-jeong Im
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Biteu (1997)
Naesaengae gajang areumdaun iljuil (2005)
Achiwa Ssipak (2006)
Jeong-hwa Eom
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Horobicheuleul wihayeo (2006)
Gyeolhoneun michinjishida (2002)
Misseu waipeu (2015)
Soo-ro Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Pouta války (2004)
Gongbooeui sin (2010) (seriál)
Shinsaui poomgyuk (2012) (seriál)
Jeong-min Hwang
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Sinsegye (2013)
Dalkomhan insaeng (2005)
Geurimja sarin (2009)
Hyeon Joo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Gajok (2004)
MUDr. Romantik (2016) (seriál)
Chingoo (2001)
Se-yeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Ahobsal insaeng (2004)
Otsomae Bolkeun Kkeutdong (2021) (seriál)
Ji-won Ha
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Babo (2008)
Koria (2012)
Yeong-hee Seo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Keulraesik (2003)
Bílé maso (2008)
Případ Kim Bok-Nam (2010)
Yoo-jeong Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Dong Yi (2010) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Ho-jin Cheon
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Dong Yi (2010) (seriál)
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Kyeong-ho Jeong
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Nemocniční playlist (2020) (seriál)
Jin-seo Yoon
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Old Boy (2003)
Nebohá paní Pomsta (2005)
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Yoon-seok Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
1987 (2017)
Jeulgeoun insaeng (2007)
Bílé maso (2008)
Seong-rok Shin
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Vagabond (2019) (seriál)
Naesaengae gajang areumdaun iljuil (2005)
Seung-soo Ryoo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Gyeoul yeonga (2002) (seriál)
Dong-wook Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Kávový princ (2007) (seriál)
Host (2018) (seriál)
Ballet gyoseubso (2004)
Hye-jin Jeon
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Bimileui seob (2017) (seriál)
Mianhada, saranghanda (2004) (seriál)
Taxikář ze Soulu (2017)
Jin-woo Park
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Dalkomhan insaeng (2005)
Yoon-min Jeong
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Pouta války (2004)
Naesaengae gajang areumdaun iljuil (2005)
6nyeonjjae yeonaejung (2008)
Hee-bong Jo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Tunel (2017) (seriál)
Sayangkoldong yangkwajajeom aentikeu (2008)
Domangja peullaen B (2010) (seriál)