stiewe

Účastníci zájedu.. Když jsme cestou do Anglie nevěděli co dělat tak se někdo nabídl že pustí účastníky a musím říct, že jsem se takhle dlouho nenasmál..Hlášky jsme si opakovali co to šlo a srandy bylo hafec.. I když některé scény jsou velice trapné a herecké výkony bych očekával od některých herců lepší tak jsem byl celkově spokojen a svůj účel to splnilo. Pobavit:) ()

Edit13

Příjemná komedie na cesty, ale to je asi tak všechno. Některé scénky jsou docela vtipné (důchodkyně), ale některé lehce řečeno trapné (když si chce užít Klepl s mladou "účastnicí zájezdu"). Celý příběh byl spíše skládáním malých mikropříběhů bez nějaké gradace. ()

Filisthin

Nemám rád Viewegha...a nemám rád české komedie...jenom si nemůžu pomoct a dávám ty dvě hvězdy za mizející plastové kelímky :) ()

PaRi

Hloupé, upoceně uslintané, lascivní, prostě trapné. Není divu, kombinace telenoveláckého režiséra a Viewegha je smrtící. Opět jeden zbytečný film, jakých vzniklo po roce 1989 až příliš. Ale telenovelácké obecenstvo je jistě spokojeno. ()

Rodin

Vcelku milá ptákovina, v závěru trochu vadnoucí, si zaslouží tak 55%, hlavně za Annu Polívkovou a neskutečnou Jitku Kocurovou. ()

Astrebleue

Takový Slunce, seno, erotika, akorát zoufale nudný. U toho prvního se typičnosti českých charakterů zasměje, ale tady je to k pláči. A to nehodnotim herecké projevy. Hlavní hvězda je trapná asi jako celá česká popkultura sama, bohužel. Vůbec celý film odráží z určitého úhlu život Čechů nižší střední třídy na dovolený. Kdyby to aspoň vyznělo jako parodie, ironie nebo něco podobnýho, ale oni to berou opravdu vážně. Zajímavý komentář: dobytek ()

Euchrid

Docela pěkné 3 hvězdy, protože na poměry na českých komedií vyjímečně zábavná záležitost, kterou pro mě potápěla docela nadměrná stopáž. První polovina hoodně zábavná, ale na to aby to vydrželo bavit i v druhé půlce tenhle druh hloubky a zábavy prostě nemá a všechny ty postavičky, které mě ze začátku tak bavili,mě trochu i utahávaly. Ale jinak to má tu přesně nadávkovanou plasticitu postav a humoru, aby to byl ten nejtypičtější mainstream, který se snaží o něco víc...nic víc většinou nepotřebuju, ale občas mě to tak mlátilo do hodnotících očí až to nešlo. ()

Metalicum

Velmi se mi líbilo složení celého zájezdu, kde se potkali snad všechny rysy takové té čecháčkovské povahy. Jednotlivé charaktery jsou funkční a určitě se vám při sledování filmu vybaví nějaká životní situace, která by se dala přirovnat k nějaké filmové scéně. Místy film ztrácí na tempu, často to ale vyrovná nějaká velice humorná situace. Hlavně Karel a Karel byli báječní. dávám 70% ()

Megynka

Žádný film jsem neviděla tolikrát, jako Účastníky :) dokázala jsem se na něj dívat i celý den v kuse a druhý den si ho pustit znovu. Rozhodně nejlepší český film (v této kategorii) a obsazení Evy Holubové či Anny Polívkové je naprosto skvělé :) ()