Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

MaxQ69

Pokud bychom čtvrtý díl "tetralogie" brali jako samostatný celek a vnímali ho mimo celou sérii, nebylo to až tak špatné. Je to poměrně vtipné a sympatické. Sice by neměl takovou kvalitu jako prcičky 1, ale sám o sobě by to byl poměrně solidní snímek. Ovšem jako součást něčeho, co před vznikem onoho filmu slavilo dost velký úspěch je to velké zklamání. Resumé? -> jako samostatný film 75%, jako pokračování trilogie, 58%...ve finále cca 68% ()

Alex.89

Chvílemi to je zábava, Eugene Levy nezklamal, vzájemným provokacím účastníkům tábora jsem se i občas zasmál, ale jinak to je slabota, která pouze těží z předešlých dílů. Takže: 30% ()

kishi_SO

no!!!!!ako zacat!!!! trapne, trapne sa snaziace byt vtipne aj za cenu abslutnej vulgarity a trapne sa snaziace napodobnit co najprenejsie Stiflere ako ho pozname po tento diel!!!! Mlady Stiflere postupne sa meniaci v zlatuckeho chlapceka je asi take pravdepodobne akoze zamrzne peklo!!! Proste hruuuuuza.....chceme spat stareho Stiflera (uchylneho vsepichaca s poriadnymi hlaskami)....este ze sa paru raz ukazal Eugen Levy:-D ()

DansteR

Prcičky měly zůstat trilogií. Nové obsazení a jde do rovnou do hajzl*. Jediné dvě pozitiva: Jimův táta a Arielle Kebbel. 30% ()

Oxik49

Je mi líto, že dávám filmu ze své oblíbené série jen jednu hvězdičku.... Ale jinak to nejde. Tenhle film je rozhodně nejhorší z celé série. Vypadá to spíše jako nějaká romantická blbost z prostředí letního tábora, než jako Prcičky... U tohohle dílu jsem se zasmál asi tak 3x ()

blekekeke

Ano, dostal jsem se k tomuhle omylem, a to velkým omylem ... přetrpěl do konce, nic však nezískal, ale ani neztratil ... stejně bych v tu dobu už spal :o) ()

ap2001

Když vidím film jako je tento, říkám si že mi asi v pubertě nějak krutě ujížděl vlak a mě tohle všechno trošku míjelo. Jinak ale hoboj rulez :-) ()

Disha

Tak tomu říkám opravdu hnus-neco tak strasneho jsem uz dloho nevidel uvazoval jsem o odpadu,jen proto ze nekteri herci se ukazali v prvnich dilech,ale bohužel jsou lepší komedie !Konec no prostě hrůža jediný co tam celej film je jsou vyhublý kundy s 8kama kozama-supr to si radsi pustím Hot Pussy 2 :) ()

Mic-hal

Je to film o svete kde kluci strkaj ptaky do hoboju... Pokud se vam povede vypnout a mate radi teenagerovsky komedie urcite se nebudete nudit. Ja se bavil slusne a nebyt toho konce bylo by hodnoceni o hvezdicku vstricnejsi ()

Ditulka

Jednu hvězdičku dávám za dobré napodobování původního Stifmaistera, jinak s ním ale chlapec neměl nic společného, myslíte že by udělal Steve takové trapné romantické gesto nakonec? :o) ()

Chlo0opek

Nic moc jsem od tohoto filmu neočekával, ale příjemně mně překvapil, dávám 4*. Už jen za to, že sem se příjemně bavil. ()

freddy9

Jelikož mám rád teen komedie, tak se mi i tahle celkem líbila, ale už to nepovažuju za prcičky.... kromě názvu a jimova fotra to s tím nemá nic společnýho... ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)