Sara Tancrediová (Sarah Wayne Calliesová) stojí pred súdom a jej obhajca Marty Gregg (Mark Harelik), chce použiť kazetu, ktorú nahrali Michael a Lincoln pred svojím odchodom z USA, aby dokázali, že je Sara nevinná. Prokurátor (David Stokey) namieta, že kazetu nemôžu použiť. Agent Kellerman (Paul Adelstein) počúva informácie o súde v rozhlase. Zaplatí Sara za to, že nechala Michaelovi a Lincolnovi otvorené dvere do ošetrovne? (TV JOJ)

Standaa

Už mě to fakt nebaví. Extrémně zábavná, skvěle zahraná a zrežírovaná show, kterou kazí jedna jediná věc - postavy se někdy chovaj, jako by měli IQ 30. Ty samé postavy, které v jiných scénách přijdou s geniálními plány a maj se všim bambilion zkušeností. První série oukej, tam to ještě šlo, v druhé se ale míra i četnost stupidity postav násobí a už mi s tím pomalu dochází trpělivost. Řvu na ně přes obrazovky, ať udělají tu jednu jednoduchoučkou věc aby předešli maléru (která by napadla i cvičenou opici) a oni jí neudělají, abysme měli malér a zápletku. Přitom by ke stejným zápletkám šlo dojít i nějak jinak, kdyby scénáristi nebyli líný se zamyslet jak to udělat líp. Jedna věc je ta hromada náhod, ale nad tím jde přivřít oko. Stupidnost postav už se toleruje těžko. Je to hrozná škoda, protože je v tom seriálu kromě výše zmíněného jinak všechno na jedničku. Přitom jde ve výsledku o pár scén a scénář je jinak napsanej skvěle. Show má zajímavý dějový linky co se různě prolínaj, tempo, napětí, emoce, postavy maj hloubku a záleží vám na nich. Některý zásadní zvraty mě dostaly a vůbec jsem je nečekal, a byly udělaný jak maj bejt. A tak dál. ()