VOD (1)
Epizody(18)
-
Aruba-Con (S03E01)
-
Freakshow (S03E02)
-
Zari (S03E03)
-
Phone Home (S03E04)
-
Return of the Mack (S03E05)
-
Helen Hunt (S03E06)
-
Welcome to the Jungler (S03E07)
-
Crisis on Earth-X, Part 4 (S03E08)
-
Beebo the God of War (S03E09)
-
Daddy Darhkest (S03E10)
-
Here I Go Again (S03E11)
-
The Curse of the Earth Totem (S03E12)
-
No Country for Old Dads (S03E13)
-
Amazing Grace (S03E14)
-
Necromancing the Stone (S03E15)
-
I, Ava (S03E16)
-
Guest Starring John Noble (S03E17)
-
The Good, The Bad and The Cuddly (S03E18)
Obsahy(1)
Série sleduje Legendy, dysfunkční tým superhrdinů a antihrdinů cestujících v čase, a jejich misi, jejímž cílem je napravit anachronismy v čase, které neúmyslně způsobili. (LUKICKK)
Hrají
Bailey Tippen
Nejlepší seriály:
Constantine (2014) (seriál)
Ospalá díra (2013) (seriál)
Legendy zítřka (2016) (seriál)
Raf Rogers
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Bylo, nebylo (2011) (seriál)
Johnathon Schaech
USA
Nejlepší seriály:
Ray Donovan (2013) (seriál)
Policie Chicago (2014) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Nitin Prasad
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Služka (2021) (seriál)
Loudermilk (2017) (seriál)
Dalias Blake
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Nakai Takawira
Kanada
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Řada nešťastných příhod (2017) (seriál)
Volání srdce (2014) (seriál)
Dominic Mariche
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
See (2019) (seriál)
Deadly Class (2018) (seriál)
Graeme McComb
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Batesův motel (2013) (seriál)
Mrtví jako já (2003) (seriál)
Jack Fisher
Nejlepší seriály:
American Horror Story (2011) (seriál)
Grace a Frankie (2015) (seriál)
TY (2018) (seriál)
Lovell Adams-Gray
Nejlepší seriály:
Power Book II: Ghost (2020) (seriál)
Slasher (2016) (seriál)
Legendy zítřka (2016) (seriál)
David Sobolov
Kanada
Nejlepší seriály:
Daredevil (2015) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Bodhi Sabongui
Kanada
Nejlepší seriály:
A Million Little Things (2018) (seriál)
Legendy zítřka (2016) (seriál)
Kristy a její klub (2020) (seriál)
Ben Diskin
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Amy Louise Pemberton
Velká Británie
Nejlepší seriály:
DOTA: Dračí krev (2021) (seriál)
Arrow (2012) (seriál)
Legendy zítřka (2016) (seriál)
Eli Gabay
Nejlepší seriály:
Podivné náhody (1995) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Lonesome Dove: The Series (1994) (seriál)
Robert Underwood
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Matt Kennedy
Nejlepší seriály:
Bylo, nebylo (2011) (seriál)
Prvních 100 (2014) (seriál)
Superman a Lois (2021) (seriál)
Mar Andersons
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Chyťte ho! (2017) (seriál)
Iris Quinn
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)