Tvůrci:
Hart HansonKamera:
Gordon LonsdaleHudba:
Peter HimmelmanHrají:
Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne, Tamara Taylor, Eddie McClintock, Ryan O'Neal, Patricia Belcher, Stephen Fry (více)VOD (1)
Epizody(21)
-
Obr na kolejích (S02E01)
-
Matka a dítě v zátoce (S02E02)
-
Kluk v plachtě (S02E03)
-
Blondýna ve hře (S02E04)
-
Pravda v louhu (S02E05)
-
Dívka v pokoji 2103 (S02E06)
-
Kudrnatá holka (S02E07)
-
Žena v písku (S02E08)
-
Vetřelci v kosmické lodi (S02E09)
-
Bezhlavá čarodějnice v lese (S02E10)
-
Jidáš na kříži (S02E11)
-
Muž v cele (S02E12)
-
Dívka v krokodýlovi (S02E13)
-
Muž v domě (S02E14)
-
Vraždy podle knihy (S02E15)
-
Nevěsta bez kostí (S02E16)
-
Kněz na hřbitově (S02E17)
-
Vrah v betonu (S02E18)
-
Muž, který spadl z nebe (S02E19)
-
Svítící kosti (S02E20)
-
Tulačka po hvězdách (S02E21)
Hrají
Cleo King
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Travis Brorsen
USA
Nejlepší seriály:
Tam někde (2005) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Zoufalé manželky (2004) (seriál)
Billy Gibbons
USA
Nejlepší seriály:
Metalocalypse (2006) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Dva a půl chlapa (2003) (seriál)
Azita Ghanizada
Afghánistán
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
Karl Makinen
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Monstrum (2022) (seriál)
Jason Matthew Smith
USA
Nejlepší seriály:
Hvězdy týmu (2003) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Chad Todhunter
Kanada
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Fosterovi (2013) (seriál)
Tom Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Sean Patrick Murphy
Nejlepší seriály:
For All Mankind (2019) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Chris Conner
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Mystérium sexu (2013) (seriál)
Mary Gordon Murray
USA
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Irene Roseen
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Lucille Soong
Čína
Nejlepší seriály:
The Prisoner (1967) (seriál)
The Avengers (1961) (seriál)
Huff (2004) (seriál)
Judith Moreland
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
John Lacy
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Mírová bojiště (1991) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Giovannie Espiritu
Filipíny
Nejlepší seriály:
Malý Sheldon (2017) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Gilmorova děvčata (2000) (seriál)
Jim Hanna
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Lakers: Vzestup dynastie (2022) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Pancho Demmings
Nejlepší seriály:
The Norm Show (1999) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Aaron D. Spears
Nejlepší seriály:
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
Tangie Ambrose
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)