Šarmantní nevidomý mladý muž Danny (Chris Pine) chce podstoupit  nebezpečný experiment: operaci mozku, která mu může částečně navrátit zrak. Mezitím co mu dělají testy, se seznámí s krásnou zdravotní sestrou z východní Indie a vášnivě se do ní zamiluje. Leeza (Anjali Jay) je však již zasnoubena a její manželství je podle tradice dohodnuto. Cítí odpovědnost a slib nesmí porušit, jinak by zneuctila svou rodinu. Danny upadá do deprese a testy přeruší. Dannyho rodina, jeho excentrická psychoterapeutka doktorka Evansová (Jane Seymourová), i oční doktor mu radí, aby pokračoval, protože je to jeho jediná šance, aby viděl. Danny je úspěšně operován. Netrvá však dlouho a ukáže se, že experiment se nezdaŕil. Nečekaná  krize mladé milence znovu spojí. (TV JOJ)

Redík

Film sám o sobě nemá (krom pár světlejších vtipných momentů) podstatně co dát, ale vyzdvihl bych dva momenty, které výrazně zvýšily mé hodnocení. Prvním z nich je "shledání se" s rodinou a druhý je představování hrdinovy dívky jeho rodině. Tyto momenty v sobě nesou hodně emocí a něco takového bych v tomto laciném filmu rozhodně nečekal. Zbytek filmu je však celkem předvídatelný, plný klišé a řídí se dle tušeného scénáře neštastné lásky. ()

Immortal17

Čekala jsem nějakou typickou teenagerovskou komedii typu "Prci, prci, prcičky"... nakonec jsem však velmi ráda za to, že to tak nedopadlo. :) Teenagerovské komedii totiž nejsou zrovna mojí krevní skupinou a dívám se na ně opravdu jen v nejvyšší nouzi. Film mě velice příjemně překvapil, je to skvěle zkombinovaný příběh, trocha smíchu, nostalgie a romantiky. A Chrisovi modré oči? Nádherné jako vždy. :) O "Paulu Finchovi" ( Eddie Kaye Thomas ) ani nemluvím, pobavil mě jako vždy. :) ()

AndrewNewman

Ak by si tvorcovia odpustili ten prvoplánový koniec a pridali tomu trochu šťavu, filmu by to zdvihlo laťku a tým pádom by som určite šiel na štyri hviezdy. Scenáristi spolu so skvelým Chrisom Pineom totiž vytvorili originálnu romanticku komédiu, ktorá sa v vo vážnych situáciách tvari presne tak ako má a všetky tie pocity s Dannym musí prežívať každý. Rovnako ma potešilo aj obsadenie sympatickej sexi indky. Ako hovorím, škoda toho finále. Nič proti happyendom, k romatickým komédiám určite patria, ale dalo by sa s tým viac pohrať. ()

Judy24

Už jenom na základě originality tahle romantická komedie útočí na špičku ledovce. Ten nápad o randění naslepo kvůli slepotě hlavního hrdiny je geniální a dodává do filmu spoustu komických, smutných i dojemných momentů, které tento žánr, který je plný těch průměrných, nic neříkajících snímků, pozvedá na něco moc milého, neškodného a výborného na unavený večer. Samozřejmě to mělo i pár horších míst a chvíli to bylo úplně zbytečně dramatické, ale tvůrci to vždy úspěšně nadlehčili (viz. poslední scéna v nemocnici). Stačilo mi to. ()

MoiJe

Komedia o tom, ako slepy chlapec a indicke dievca prekonali vsetky prekazky... po tom, co im vobec napadlo, ze to stoji za to. Co do romantickych komedii to vela noveho neprinasa a niektore jeho pokusy o rande so zenami rozhodne nie su tak komicke ako asi planovali byt... Chris Pine je ale naozaj KUS:) ()