Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Diskuze

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

alienemo

Přestala jsem sledovat už v minulé sérii a co se názorů týče, tak se docela shodujeme. Proběhlo nějaké zlepšení, nebo se na to mám vykašlat? :)

alienemo (hodnocení, recenze)

Priemerny diel. Slabsie finale. Predvidatelne od zaciatku do konca. Deana som cakal uz dva diely dozadu. Ach jaj. Uz sme tu mali zleho Sama na konci piatej (posadnuty Luciferom) a bez duse v siestej. Teraz tu mame posadnuteho Deana pre zmenu. A kedze nam doslo superzlo aj superdobro tak si vycucame posadnutie cepelou.

na příspěvěk reagoval hellstruck

Dyas (hodnocení, recenze)

Já jsem cca dva týdny dozadu žertoval, že SPOILEEEEER z Deana bude démon a ona ta série má takový skvělý konec? Z finálových dílů tohoto roku bych označil za nejlepší ten u Supernatural. Mě celý díl přišel vynikající s parádním koncem. Jsem fakt nadrženej na události 10. série. Co se z toho vyvine.... Určitě se objeví Kain.

Uživatel cjmafia smazal svůj příspěvek.

lpdp

lpdp (hodnocení, recenze)

až na ten konec byl díl slabší, ale ten konec mi to vynahradil, ale myslel jsem, že se to stane

pajusek

pajusek (hodnocení, recenze)

cjmafia

Bylo velmi slušné, větší překvapení jsem měla na konci 8s, tady jsem odhadla co by se mohlo stát. Jestli budou další řada či řady, se uvidí podle 10 ta je u všech seriálů, které se jí dočkají kritická. Trochu mám obavy, jestli si tím koncem, neukousli příliš velké sousto, ale věřím, že už mají něco smysluplného v hlavě, jinak by se na tak tenký led nevydávali.

cjmafia

cjmafia (hodnocení, recenze)

Nebylo to sice nejlepší finále. V této řadě se podle mě najdou i lepší díly, ale ten konec mi to vynahradil. Jen mám takovej divnej pocit, že desátá řada bude poslední.

na příspěvěk reagoval pajusek

pajusek

pajusek (hodnocení, recenze)

TammiLargo

Spoilerům člověk neujde, to by si musela celej den nebýt vůbec v kontaktu s internetovým světem. Já už to dávno vzdala, a radši to beru jako ochutnávky před hlavním chodem. A kdo viděl finále, co na to říkáte? Já jsem více než spokojená, jedna z variant, co jsem si myslela, že se mohou scénáristé odvážit jít se vyplnila. Teď si přeji, aby vydrželi v tom tempu a hlavně to, co nám ukázali na konci pořádně využili.

TammiLargo

TammiLargo (hodnocení, recenze)

Díky fanouškům už se nemusím dívat na finále. Celý den na facebooku není nic jiného. Příště se du zahrabat do hlíny :D

na příspěvěk reagoval pajusek

Dyas (hodnocení, recenze)

Smrt i prozradila, že je tu více světů, kde má také práci, což je automaticky jasné, že tu existují velmi dlouho.

Já doufám, že se Smrti ještě dočkáme v nějakém díle v 10. sérii a mohli by konečně ukázat boha nebo alespoň nějak vysvětlit, kam zmizel. Nebo to snad nechají až do konce seriálu uzavřené? Byla by škoda toho nevyužít. Smrt by mohla mít i nějaký báječný rozhovor s Bohem. Ze Smrti jde respekt a má charisma jak svině. Nejvíc mě dostalo, když Deanovi prozradila, že sejme Boha :D

Ale Metatron je pouhý anděl, žádný bůh, takže by na něj měl normálně platit angels blade. Možná to je jen Deanova výmluva ta První čepel, aby ji měl. Nebo mu jde o tu sílu, co mu První čepel dodává. (přeci jen se mu bude hodit i ta síla První čepele, což mu angels blade nedává)

Ale je fakt, že s tou Tessou to trochu posrali. Ani ji tam přece nemuseli dát a mohli tam nasadit nějakého anděla. Navíc, že by si Smrt nepohlídala svojí smrtku? Asi by neměl radost.

AkrObatiX

Kto tvori tu wiki? V seriali som nevidel nic co by to podporovalo. Skor naopak. Zeby 4ty jazdec Smrt mal za poskokov anjelov?

PierrevanH

Ja som narazal na Angels blade.  O povode prvej cepel nevieme nic, a takisto ani o smrtkach. Ale mali by existovat este pred Kainom a Abelom. Takze nie je iste ci by na nich platila. Tak ci tak, cely cas moze zabit anjela len Angels blade a teraz toto? OK, je to stare a Kain asi vedel co robi ale ok.,

PierrevanH

PierrevanH (hodnocení, recenze)

Tak přece jenom je to první čepel, s kterou se začlo zabíjet od počátku lidstva. Když zabila Abbaddon, tak nějáká smrtka to musí schytat taky, nehledě na to, že ji chcou použít na Metatrona :)

na příspěvěk reagoval alienemo

alienemo (hodnocení, recenze)

To ze Cass nema armu je krok spet. Ak totiz chceli epic finale tak sa mali vykaslat na kecy a zacat tlacit na pilu. A koniec serie kde na jednom poli stoja proti sebe cass a metatron s armadami a do toho trebars nakraca Crowley s aramadou demonou snaziac sa vyuzit oslabenie anjelov, to by bolo epic finale A do toho zabracova Kaina/Deana zachranujuceho Cassov zadok v bitke s demonmi. Takto to bude nasjskor nejake ukecane finale bez naboja ako tie posledne.

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

TeraBum

Tak to určitě taky, ale když na Tebe útočí více démonů na jednou tak se nenechají zabít a musí použít ten nůž, ale je fakt že dost věcí ze seriálu zmizela.

Dyas (hodnocení, recenze)

No, oni tam už toho nedělají víc. Ty první čtyři série byly boží, hlavně po cliffhangeru první série. Kdyby zažili to samé, co v prvních sériích, tak si jen vezmou mačetu a všechno rozsekají :D I tak mi ale devátá série přijde jako jedna z nejlepších. Až na některé vyplňovací díly, které se nesoustředí na hlavní příběh. No, osmá série měla podle mě zase příšerný začátek - těch prvních 6-7 dílů asi.

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

Pozor, spoilery k nadcházejícímu finále: slibují, že bude pořádný cliffhanger, prý posledních pár sekund bude stát za to. Jensen a ostatní se dušovali, že něco takového jsme ještě neviděli. Můj osobní typ je, že se Dean stane králem pekla nebo tak něco :D

Jinak to s tou Tessou mi taky vadilo, ale už jsem si zvykla že v posledních řadách popírají předchozí věci, stačí si uvědomit že už nevymítají démony, ale rovnou je kuchaj :D Joo, dvě věci který Supernatural vážně nemá jsou kontinuita a fourth wall :D

na příspěvěk reagoval cjmafia, AkrObatiX

Uživatel TeraBum smazal svůj příspěvek.

Dyas

Uz som sa zlakol. S tymi seriami o 23 castiach ma uz riadne stvu. Dufam ze vo finale bude poriadny zvrat. Lebo tento diel komplet pochoval dejovu linku anjelov a posunul ju o 20 dielov dozadu.

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu