USA,
2006, 9 h 20 min
(Minutáž: 42–44 min)
Tvůrci:
David MametHudba:
Robert DuncanHrají:
Dennis Haysbert, Regina Taylor, Robert Patrick, Audrey Marie Anderson, Max Martini, Abby Brammell, Michael Irby, Demore Barnes, Scott Foley, Alyssa Shafer (více)Epizody(13)
-
Únos letadla (S01E01)
-
Stres (S01E02)
-
Dvoustá hodina (S01E03)
-
Věrní bojovníci (S01E04)
-
Nepřátelské území (S01E05)
-
Bezpečí (S01E06)
-
Za věrné služby (S01E07)
-
Výcvikový program (S01E08)
-
Mládí má zelenou (S01E09)
-
Neohlášený (S01E10)
-
Nebezpečí prozrazení (S01E11)
-
Hra o čas (S01E12)
-
Zeď (S01E13)
Hrají
Dennis Haysbert
USA
Nejlepší seriály:
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Lucifer (2016) (seriál)
Liga spravedlivých (2001) (seriál)
Regina Taylor
USA
Nejlepší seriály:
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Dobrý boj (2017) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Robert Patrick
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Peacemaker (2022) (seriál)
Audrey Marie Anderson
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Olive Kitteridgeová (2014) (seriál)
Živí mrtví (2010) (seriál)
Max Martini
USA
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
Ve službách FBI (2009) (seriál)
Abby Brammell
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)
Michael Irby
USA
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Halt and Catch Fire - PC Rebelové (2014) (seriál)
Scott Foley
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Alyssa Shafer
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Michael O'Neill
USA
Nejlepší seriály:
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Mys (1996) (seriál)
Carnivale (2003) (seriál)
Ingrid Sanai Buron
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Zoufalé manželky (2004) (seriál)
Parisa Fitz-Henley
Jamajka
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Génius (2017) (seriál)
Studio 60 (2006) (seriál)
Kirk B.R. Woller
Nejlepší seriály:
The Chosen (2017) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Mary B. McCann
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Lovci zločinců (2011) (seriál)
Samantha Hanratty
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Karl Makinen
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Monstrum (2022) (seriál)
Michele Greene
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Gale Harold
USA
Nejlepší seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Deadwood (2004) (seriál)
Sebastian Roché
Francie
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
Mladý papež (2016) (seriál)
1923 (2022) (seriál)