Epizody(39)
-
Na shledanou v Eforii (S03E31)
-
Bumerang (S03E32)
-
Výhra a Tatry (S03E33)
-
Davídek (S03E34)
-
Narozeniny (S03E35)
-
Křeček (S03E36)
-
Dveře (S03E37)
-
Schody (S03E38)
-
Podsvinče (S03E39)
Hrají
Marta Vančurová
Československo
Nejlepší seriály:
Tři spory (1981) (seriál)
Jana Eyrová (1972) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Jaromír Hanzlík
Československo
Nejlepší seriály:
Taková normální rodinka (1971) (seriál)
Rychlé šípy (1969) (seriál)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Jiří Adamíra
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Martin Růžek
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Krkonošské pohádky (1974) (seriál) - vypravěč
Zahrada (1974) (seriál)
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Stanislav Pillmann
Nejlepší seriály:
Bakaláři (1972) (seriál)
Karolina Slunéčková
Československo
Nejlepší seriály:
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Kamarádi (1969) (seriál)
Broučci (1966) (seriál)
Vladimír Menšík
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Martina Menšíková
Československo
Nejlepší seriály:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Tři králové (1998) (seriál)
Co teď a co potom? (1991) (seriál)
Lída Roubíková
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Libuše Havelková
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Dana Homolová
Československo
Nejlepší seriály:
Bakaláři (1972) (seriál)
Expozitura (2009) (seriál)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (seriál)
Zdeněk Řehoř
Československo
Nejlepší seriály:
Krkonošské pohádky (1974) (seriál)
Zahrada (1974) (seriál)
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Jiřina Krejčíková
Československo
Nejlepší seriály:
Bakaláři (1972) (seriál)
Bakalári (1974) (seriál)
Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)
Růžena Merunková
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Zahrada (1974) (seriál)
Třešňová babička (1977) (seriál)
Laskavý divák promine (1994) (seriál)
Ladislav Trojan
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Václav Sloup
Československo
Nejlepší seriály:
Rychlé šípy (1969) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Jana Drbohlavová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
O vepříku a kůzleti (1970) (seriál)
Zora Jiráková
Československo
Nejlepší seriály:
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Plechová kavalerie (1979) (seriál)
Václav Voska
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Sňatky z rozumu (1968) (seriál) - herec, vypravěč
Tři spory (1981) (seriál)
F. L. Věk (1970) (seriál)
Josef Bek
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)