Akatsuki

Dámy a pánové, prosím potlesk! Tenhle pan Nolan ví, jak na to! Mé zvláštní poděkování patří hercům, jelikož takové výkony se (bohužel) jen tak nevidí. Smekám, odhazuji cylindr a doufám, že to nebude naposledy!.....Ta pointa, sakra! Ten člověk mě prostě dostal! Pottere, máš tu nové konkurenty - bývali to mudlové, ale v mnohém předčili i talentované kouzelníky; navíc nepoužívají hůlky.............Abrakadabra! ()

QuietRioT

Po druhom zhliadnutí to snáď bude lepšie. Tento film si vážne vyžaduje pozornosť diváka a ako mám rád tak aj zapojenie mozgových závitov. ()

pelewi

Rovnako ako Nolanovo "Inception" si budem musieť tento film pozrieť niekoľkokrát, pretože som sa zasa vďaka komplikovanosti deja jeho filmov stratil... Neberiem to ako negatívum ale ako pozitívum. Za prvé po niekoľkých zhliadnutiach to pochopím lepšie ako na ten prvý krát a za druhé... Viackrát si môžem pozrieť toto majstrovské dielo! ;) U mňa jednoznačne 5 z 5. Abrakadabra! :) ()

Alpha69

Já nevím, asi jsem si na začátku vybrala špatně, ale prostě nemůžu a nebudu fandit Christianu Balovi proti Wolverinovi, i kdybych pominula osobní sympatie - už kvůli tomu začátku. A tím pádem jsem na něj celý film naštvaná, že to nemůže nechat být. Plus mi celý děj přijde hrozně překombinovaný, takže za mě jen tři hvězdy. ()

Morrigan_612

moje dojmy po prvom zhliadnuti? (ano az dnes som tento majstrovsky kusok videl prvy raz, je to hanba). Nedokazal som sa vycurat, a musel som sa ist ukludnit velkou davkou nikotinu. Neskutocny zazitok ()

Sabcaa

ten film opravdu dostál svému přeloženému jménu. Je dokonalý. Dokonalý režisér, dokonalí herci (dva moji nejoblibenejsi, Bale a Jackman v jednom filmu, no neuveritelne!!) dokonalý příběh a nejdokonalejší konec. ()

Gafro007

Film sám o sobě špatný není. Jde o to zda jste si to přepli, když jste neměli na co koukat v TV, nebo jste si to s očekávánými stáhli do PC na večer.....Námět je sice dobrý, bohužel snaha udělat děj co nejsložitější byla kontraproduktivní. Děj je tak složitý, že se v něm zřejmě ztratili i sami autoři, a tak sáhli po nadpřírozené síle ...klonování lidí, teleport.....Povaha hlavní postavy se postupem děje vyvíjí, až je nakonec záporná, a původnězáporná nakonec kladná....Více než 3 hvězdičky tomu nedám. ()

Verdell

Skvělý film (samozřejmě co jiného by se dalo od Nolana čekat), s velice překvapivým koncem. To, že se nakonec Hugh Jackman začal rozdvojovat mi přišlo už trochu moc, ale nijak mi to nezkazilo celkový dojem z filmu. Herce můžu jenom chválit, vzhledem k tomu, že mnozí z nich patří k mým oblíbencům. Na rozdíl od Počátku jsem se ve filmu celkem dobře orientovala i přes to, že děj neustále přeskakoval z minulosti do přítomnosti apod. ()

p81

Klasický Nolan, zbytečně přeceňovaný film, který se snaží o hluboké myšlenky, ale ve výsledku je to mnoho povyku pro nic. ()

ronin zabak

Neuvěřitelné.V podstatě celkem nudné téma zpracováno na monumentální sérií dialogů, která vás zmate.Čím víc se blíží film k závěru tím víc nechápete děj.Konec je skrytý přitom před očima.Jen ho někdo nechce vidět.Opět dokonalé.Budete na film vzpomínat.I když mu někdo jen tak neporozumí tak alespoň výkon Christiana Bale je zas a znovu dokonalý.Spojení Nolan a Bale zaručují vždy perfektní jízdu. "Člověk dosáhne dál než jeho fantazie." ()

fero12

WOW. Výborný film práve som ho dopozeral. Dobré herecké výkony + skvelá réžia. Troška nečakaný koniec. ()

patko7777

Dalšia skvelá Nolanova práca - človek pri pozeraní tohto filmu nevie čomu nakoniec veriť a čo je len trik alebo naozaj kúzlo .. 95% ()

Legonard1

Kvalitne dobrá atmosféra a kúzelnické triky ktoré ma fakt dosť zaujali, tak isto aj dej filmu ako sa odohrával. Kvalitná práca ktorá sa len tak často nevidí a to vyvrcholenie na konci, no fakt krása. ()

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

09.01.2022

Jaký dostal Nolan rozpočet?

Jaký dostal Nolan rozpočet?

23.06.2019

Kouzelník a herec Ricky Jay zemřel