luboss822

Naozaj dokonalý film či trik pre ľudské oči si pripravil Christopher Nolan , kde do poslednej chvíľky neviete čo sa vlastne stalo respektíve stane. Žiadne hluché miesta, len 2 hodiny naozaj výdatnej mágie, kde súperia medzi sebou 2 kúzelníci v tom, kto spraví čo najlepšie kúzlo či ilúziu. V brilantnom závere, keď postupne všetky ich kúzla či skôr dôvtip a umenie výjdu s pravdou von si myslíte, že už sa blíži koniec filmu, pretože ten druhý už nemôže prísť s ničím lepším. Opak je však pravdou a do poslednej chvíľky možno nebudete vedieť čo sa vlastne stalo a tak ako ja ostanete v nemom úžase. ()

FAxPR

je to hodně tvrďáckej film. jde až do živýho. vůbec se mi nelíbí jak silný dojem zanechal jeden film. nolan je frajer. ()

Petra46

Pokud se někomu tento film nelíbil, tak se asi nedíval pozorně. Dokonalý trik je totiž jedním slovem opravdu dokonalý! Genialita tohoto filmu mě nepřestala fascinovat ani po třetím zhlédnutí. Skvělý a precizně zpracovaný příběh, výborné herecké výkony (chtěla bych vyzvednout především tyto pány - Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine) a úžasně odvedená práce ze strany Christophera Nolana. Myslím si, že od něj se ještě máme na co těšit. ()

Rishko

Úžasný film pojednávajúci o rivalite dvoch kúzelníkov , ktorí sa snažia predviesť dokonalý trik a ohúriť nim celý Londýn. Aj keď sa spočiatku filmu zdá , že to nebude nervy drásajúcim thrillerom, opak je pravdou. Film sa dokonale stupňuje do neočakávaného finišu a počas celého trvania vás isto nenechá chladným. Zaujímavé je tiež spojenie vedy (v podaní Tesly) a samotného kúzelníckeho umu. Nemôžem opomenúť ani skvelé herecké obsadenie ktoré z tohto filmu robia , dovolím si odvážne tvrdiť, dokonalý film. Hoci som tento film videl už mnoho krát , stále som objavil niečo nové , niečo , čo mu dodalo nový rozmer a preto snáď len : „ Are you watching closely?“ ()

zekon

Skvělý film, kterému není co vytknout. Rozhodně jsem nečekal něco takového od prznitele Batmana, ze kterého udělal Mirka Dušína. Nolan ukázal, že umí a umí dobře a umí líp než v těch "trhácích" pro puberťáky. Velmi dobře je zvládnuto prolínání minulého a současného, perfektní příběh a skvěle zahráno. Naprosto sedí zařazení mysteriózní drama thriller. ()

dochvvv

Jo, Jo, tak tomuhle se říká dokonalý film...perfektní. Bale vs. Jackman, k tomu pro všechny lidi neutuchající touha se nechat klamat. Takže sedněte a nechejte se klamat. 100% ()

pogoman77

Nolan chtěl původně natočit film, Batman vs. Wolverine :-) Skvělý příběh plný triků a vlastně i kouzel, překvapivý konec, Scarlett Johansson, David ,,Ziggy Sturdust" Bowie... PECKA ()

Ret

Christopher Nolan je můj nejoblíbenější režisér a jestli chcete vědět proč, podívejte na tento film.Výborný film odehrávající se ve dvou liniích které se stále proplétají což je opravdo úžasné. 98% ()

teseth

Co se mi líbilo na filmu nejvíc je "O toho v bedně se nikdo nezajímá". Tento film je opravdové filmařské řemeslo. Jen je škoda toho naprosto polopatického konce. Tam mám trochu připomínky, ale jinak naprosto skvělé!!! ()

HMTD

Nevycházel jsem z úžasu jak my mohl vůbec tak dlouho tento film unikat něž jsem ho poprvé spatřil. Kombinace Magie, rivality a Tesly je něco co mě vždy dostane. ()

Antonymi

Výborná hra dvou rovnocenných protivníků vás nenechá ani na chvíli vydechnout. Děj se posouvá kupředu a zase se vrací, nic není tak, jak se zdá, a Nolan je prostě génius. A obsazení Balea a Jackmana je více než bezchybné. Plnokrevných 5 hvězdiček. ()

DarkAvenger

Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine a u kormidla Christopher Nolan, už jen to je záruka kvality, když se k tomu ještě přidá neuvěřitelně sexy Scarlett Johansson a skvělý scénář, tak z toho vznikne DOKONALÝ film. Jak bývá u Nolana zvykem, tak děj je opět maximálně zamotaný, sotisfikovaný a nedá člověku čas vnímat všechny složitosti v něm skryté. Jen těžko pochopíte tento film na první shlédnutí, abyste v něm našli všechnu krásu, kterou obsahuje potřebujete jich nejméně 10. Oba dva hlavní herci jsou neuvěřitelně sympatičtí a skvěle své role zvládají, chvikami nevíte, kterému fandít více. Nad jejich iluzemi často jen uznale pokýváte hlavou a divákovi je alespoň trochu odhalen ten svět kouzel, který nám umělci předvádějí. ()

Nellie Lovett

Nějak se nemůžu rozhodnout, jestli se mi to líbilo nebo nelíbilo. Herci byli perfektní, atmosféra, scénář,... - všechno v pořádku, ale přesto jsem z toho rozpačitá. Možná jsem jen neměla tu správnou náladu. ()

Grizzlac

V jistých momentech možná trošku zdlouhavé, ale ve svém celku se jedná o nesmírně originální a rafinovaný příběh, jehož genialita spočívá především v režisérském peru Christophera Nolana. Jeho čich na herce asi nemá cenu rozebírat. ()

Linsang

Dokonalý trik mě dokonale zaujal dokonalými hereckými výkony všech herců, dokonale mě přinutil zapojit všechny mozkové závity, dokonale mě přesvědčil o dokonalosti Christophera Nolana a na konec mě dokonale zmátl, jelikož dodneška vlastně nevím, jak to všechno bylo... ()

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

09.01.2022

Jaký dostal Nolan rozpočet?

Jaký dostal Nolan rozpočet?

23.06.2019

Kouzelník a herec Ricky Jay zemřel