Reklama

Reklama

Obchoďák Sedmé nebe

(seriál)
  • Česko Obchoďák (více)
Trailer
USA, (2015–2021), 40 h 38 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Justin Spitzer

Hudba:

Mateo Messina

Hrají:

America Ferrera, Ben Feldman, Lauren Ash, Colton Dunn, Nico Santos, Mark McKinney, Nichole Sakura, Jon Barinholtz, Kaliko Kauahi, Johnny Pemberton (více)
(další profese)

Série(6) / Epizody(113)

Zajímá vás, co všechno se dá prožít v hypermarketu? V seriálu Obchoďák Sedmé nebe zjistíte, že se zde ukrývá svět plný vzrušení, humoru a hlubokých lidských vztahů. Ocitnete se v samém srdci dění, kde se proplétají osudy zaměstnanců, zákazníků i náhodných kolemjdoucích. Prožijte radosti i strasti obyčejných lidí, kteří dělají neobyčejné věci. Uvidíte, že každý den v obchoďáku je nečekaný a neopakovatelný... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (57)

DaUr 

všechny recenze uživatele

1. série - 75 %, 2. série - 80 %, 3. série - 80 %, 4. série - 80 %, 5. série - 75 %, 6. série - 80 %. Nic světoborného ani přehnaně originálního, ale díky sympatickým - a hraničně otravným - postavám slušná jednohubka s parádním finále. “I'd like to meet your mother and shove you back up inside her.” ()

Facillitant odpad!

všechny recenze uživatele

"Cloud 9" je název vhodný pro tak nějaké serverové služby, ne supermarket. Stejně tak se modrá jakožto firemní barva pro supermarket nehodí, obchody používají jasné a agresivnější barvy. Vtipy nejsou vtipné, i když všudypřítomná snaha o politickou korektnost je k smíchu. Český dabing je příšerný. Zápletka je o ničem. Tenhle seriál zkrátka chutná jako hrudka žluklého másla nalačno. ()

Reklama

AndrewNewman 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sitcom je môj jednoznačne najobľúbenejší seriálový žáner no a Superstore je taká mierne slabšia odmocnina The Office a Brooklyn 99. Je to ale aspoň pre mňa oveľa lepšie než Parcs and Rec alebo Moderná rodinka, aj keď to nieje štýl mocumentary. Škoda len že Glenn nie je tak zaujímavý a vtipný ako Kapitán Holt a táto Amy nie je až taká sexi a roztomilá ako Amy Santiago. Inak je to ale vcelku príjemný seriál, má v sebe prvky pohody ale aj sarkazmu a ironického humoru, trollovanie kolegov a pod. veci, ktoré k práci v kolektíve rozhodne patria. Navyše po prvej sérii a začiatku druhej série som ešte nevidel diel, v ktorom by ma aspoň jeden gag poriadne nepobavil. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Tento seriál ma veľmi prekvapil. Čakal som, že ledva dopozerám prvú epizódu a ono sa z toho stala návyková záležitosť. Seriál som začal pozerať kvôli mojej obľúbenej herečke Nichole Bloom. Seriál je zaujímavý hlavne tým, že sa odohráva skoro neustále v jednom americkom supermarkete, kde všetky hlavné postavy pracujú. Skoro každá postava je niečím zaujímavá a svojsky vtipná. Humor je nenútený, čo je vždy plus. Asi každý si tu nájde tú svoju obľúbenú seriálovú postavu. Seriál sa stal populárnym nielen za oceánom, ale aj v mnohých iných krajinách, o čom svedčí fakt, že sme dočkali už piatich sérií. Rozhodne vyskúšajte prvú časť a seriál vás dostane. Za to vám ručím. ()

Human_Traf 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál je výjimečný v jedné věci. Zatímco hlavní postavy jsou ve skrze nudné a nezajímavé (s výjimkou Diny a možná Garreta) a jejich příběhy nezáživné, tak všechny ty úžasné vedlejší postavy, které kolikrát řeknou jednu větu jsou natolik zábavným zpestřením, že mě to nutí na to koukat. K tomu všechny ty záběry "mimochodem v pozadí" jsou často tím nejzábavnějším na celé epizodě a dohromady to má své jisté kouzlo. ()

Galerie (1 441)

Zajímavosti (65)

  • Když Eric (George Salazar) montuje poličky, někdy se překrývají a někdy jsou pouze u sebe. (Zix.)

Reklama

Reklama