E lan

Přehnané, jednoduché - ale neskutečně zábavné od první minuty do poslední. Giamatti hraje konečně slušnou roli, Owen do role výborně sedne. Bravo, tohle stojí zato! ()

ecis

Tak tomu hovorim nenarocny film. Priamociara strielacka ako z nejakej FPS hry. Pekne efekty, nadupana rockova hudba, krasna Monica. Len ta mrkva mi tam strasne vadila. Po filmoch ako Bent, Closer ci Children of Men si myslim, ze Clive Owen uz zahra cokolvek:) Tento film netreba ani kritizovat ani chvalit..je to proste pukancova zalezitost na nudny vecer. ()

Tamten

Šílená střílečka bez extra zajímavého děje, která má sice poměrně svižné tempo, ale nezranitelnost hlavního hrdiny tu překonává snad i Ramba. ()

markotter

Kdo tady hodnotí špatnej střih, režii a já nevím co ještě dalšího se asi díval na film jako na seriózní pokus o akční film. Přitom mu ale ušlo, že si z nás režisér i scénárista dělaj celou dobu srandu a to, jak to udělali, to bylo opravdu hodně cooooool. Škoda posledních 20ti minut - to už bylo moc politiky. ()

LordMysti

Ten film rozhodně na 4* nemá, ale já mu je stejně dám, protože to byl parádní nefalšovaný odvaz, který si rozhodně na nic nehrál, nesnažil se tvářit jako seriózní snímek, prostě to byl od začátku do konce pořádnej "vejplach" kde se střídala akce, sex, akce, honičky, akce, vtipy, akce, akce, atd. :). Jako nenáročné odreagování opravdu bezchybné. ()

arkie

Mrkva! Ale stojí za to vidieť ako Clive Owen odpráskne 8 chlapíkov s vtákom v Monice (... ale bradavky neuvidíte! A ani kvapku mliečka.) ()

sonoluca

Bezmozkoidní zábava, kašlající záměrně na jakákoli pravidla, nejednou dotažená za hranici myslitelna, kde je možné naprosto ale naprosto cokoli (krát dvě). Pokud to nejste ochotni z nějakého důvodu akceptovat, měli byste se Shoot 'Em Up nejspíše vyhnout hodně velkým obloukem ()

messi@h odpad!

Když mě akční film nudí tak, že ho nejsem schopný zkouknout do konce, nemůžu dát nic jiného. Doufám, že brzy odezní momentální posedlost producentů točit hypercool filmy o nezničitlených borcích, kteří trefí v běhu komára do oka... ()

Saimon

Hrdina jako vystrižený ze staré skoly! Max Payne ha-d-ra... Lehce lacinejsi vzhled a nesympatická bitch (a to se mi Monica jinak velice líbí),svedme to na scenar.*** ()

dessa

V první řadě nutno poznamenat, že je vše vyprávěno s parodickým nadhledem, navíc je to brutální akce a řežba se vším všudy. Hemzy hlavního hrdiny jsou taky solidní... Kašlu na střídmost, pět hvězd, protože jsem se fakt náramně bavil... ()

waska

"Seru na vás vy zasraný sráči"....Zastřelit vše co se hýbe, Clive Owen mi připadá jako John Rambo v dobách své největší slávy. Prostě zastřelit úplně všechno. Jako odreagovávačka je to dobrý, ale jestli se tím mělo zadělat na nový styl akčních filmů, tak zas až tak dobrý mi to nepřijde. Jde pouze a jen o akci. Dialogy jsou založeny pozue a jen na slově "fuck" a to je trochu málo. ()

BLADER

Tu mi to jednoducho nedá, musím dať plný počet. A to z viacerých dôvodov: takže, je tu akcia, ktorá je natoľko zbesilá, že ste to zrejme v tomto roku nevideli, má to výborný spád, dĺžku takú, akú tento film najviac potrebuje a samotná myšlienka je natoľko šialená, že sa pri nej nedá nič iné, ako sa dobre baviť. ()

cyright

Hlavně tenhle film neberte vážně a celkem dobře se pobavíte. Ačkoliv se to zde výslovně nepíše, nejde o nic jiného než o parodii na akční filmy, místy stylovější než většina z nich. A mimochodem film plní taky osvětovou funkci - výbroně propaguje kořenovou zeleninu ;-). ()

Luckyman

Celkom slušný priemer. Najlepšie je hustý začiatok ako žena rodí a on pri tom strieľa asi do 20 chlapíkov. Aspoň, že pravidelne nabíja zásobník a nie ako Bruce Willis v Smrtonosnej pasci, ale inak sa mi páči akú presnú mal Smith mušku. ()

CliffLee

Akcí nabitý film v kterém dominuje charismatický a drsný Clive Owen (kterému tyhle role tvrďáků fakt jdou), po boku doprávázený krásnou Monicou Bellucci a novorozencev, kterého chtějí všichni sejmout... S lehkou nadsázkou dobrý akční snímek na odreagování s mnoho rvačkama, přestřelkama, krve... no i když prostě nejsem akční fanda, tenhle film má temto a skvělého Cliva Owena, takže 5/10 ()

Acrobat

A preco nie? Owen a Bellucci su skvelou dvojicou, striela sa so vsetkych moznych pozicii a absolutne so vsetkym. Chcem strelbu viac a viac. Prijemna oddychovka, takto to ma vyzerat, ked nechcem hrat prvu ligu, ale netvarit sa vazne. ()

Lukadlo

S odstupem času nemůžu jinak. Je to maximální úlet, a ten drive, ten prostě nekončí. Nesnažte se přemýšlet nad tím, zda to, co vidíte, je, či není možné. Shoot em se nepáře s žádným úvodem do děje...po prvních dvou minutách se to rozjede a jede to, jede, jede až do konce... Režisér měl občas zajímavé nápady.... Za zmínku rozhodně stojí první vážnější přestřelka...jeden mrtvej, druhej mrtvej, dvacátej mrtvej ...a pozor - střih - vidíme padající nábojnice na bříško rodící matky, kde se odrážejí jako na trampolíně a směrem k zemi - střih - třicátej mrtvej...No napadlo by vás to? ()