Dexter

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2006–2022), 93 h 29 min (Minutáž: 44–59 min)

Předloha:

Jeff Lindsay (kniha)

Diskuze

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

Wayne

To chápu takdy jsem to dal jako návrh,protože poslední série byla většina dílu takových jakoby už navíc

Wayne

Wayne (hodnocení, recenze)

DEXTER099

Tak nic dalšího už nebude takže je to zbytečná řeč. Navíc s něčím takovým jako prison break by šla podstata seriálu do háje, Dexter je hlavně o lovení obětí, práci na vraždách atd. Ale jo knížky jsou fajn :D

na příspěvěk reagoval DEXTER099

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

Tak právě dokoukáno a nevím jak vám ,ale konec docela šel,ale pokud by chtěli další série tak to měli udělat tak,že by ho FBI hledala pro vše co udělal a on se skrýval v Jižní Americe a následně by ho mohli zavřít a poté by utekl (takový Prison Break :-) )a bylo by to nejmíň na další dvě až tři série,ale nostalgie se tedy dostavila ne že né.no holt už jsem takový.Snad to vynahradí k vánocum pořízené knihy.

na příspěvěk reagoval Wayne, Lefty86

Henk123

Podle me to konec neni. Je to otevreny. A nejlepsi pro me byla druha. Zbytek nic moc. Pak sel Dvoji Dexter

Henk123 (hodnocení, recenze)

Na jakou knihu z celé ságy bych se měl těšit nejvíc ? Doufám, že to nejsou ty první dvě, nějak doufám, že to bude ještě vypracovanější. Jsem teda zvědavý na knižní konec :) ... Bez spoilerů prosím :D

na příspěvěk reagoval Lefty86

Lefty86

Jenom říkám, že třeba předloha GoT je extrémně propracovaná a prostě maxidílo, oproti dexterovi, který ujde, ale jako nic proti i Dextera mám rád.

na příspěvěk reagoval Lefty86

Henk123

co je GoT?? tak druhá knížka je asi nejlepší. dr. Danko byl výbornej hajzl. a ještě mě na knížkách sere že se vše vyřeší moc velkou náhodou

TammiLargo

TammiLargo (hodnocení, recenze)

Mě teda v knížce příjdou postavy lépe propracované. Deb tam není tak na facku a hlavně Brian žije Laguerta mrtvá už v první knížce a Doakes je tak jaksi indisponovaný ikdyž je "naživu" (+ Kyle Chutsky) Třetí a čtvrtá knížka je dějově dost slabá, ale rozhodně se mi líbil víc směr, kterým se postavy ubíraly.

dragon94 , Lefty86

Mluvíš mi z duše, milý draku....Lefty, máš pravdu sice mám přečtené jenom první dvě knihy Dextera, stále čtu, ale je pravda, že J. Lindsey do toho pravděpodobně nevložil plný potenciál. Na knihách se mi líbí například, že Dexter není tak mistrně vychytralý, jak v seriálu, tedy prozatím a že jde vidět, že je doopravdy bez citů apod., ale myslím, že na toto téma je cca 200 stránek na knížku velice málo, to jsou jenom takové povídky a to je na hovňous. Ale na druhou stranu Jeffovi patří neskonalé díky, že tuto postavu vůbec stvořil. Každopádně knihy dočtu, ale asi těžko se to vyrovná třeba sérii s Trinitym nebo s tak charismatickým záporákem jako Isaak Sirko. Ale zase bych oponoval tomu, že říkáš, že na tom pracují profi dramaturgové apod., už jenom z případu GoT je vidět, že to můžou posílat i do kelu. I když GoT je jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, ale i tak oproti knize seriálem opovrhuji.

na příspěvěk reagoval Lefty86, Lefty86

Henk123

Seriál je o pět tříd vejš. knížky jsou min. dvě uplně k hovnu. A ty příběhy o tom že ho Deb zjebe, jedou někam, tam zjistí hovno, jedou jinam zjistí hovno, jedou dál, Deb, pobodaj, pokoušou a kdo ví co. Knížky jsou nedoladěný, přeci jen jeden člověk proti profi dramaturgům a scénáristům nemá moc šancí, když to teda není Mario Puzo, Jack London, Nebo Hemmingway :-)

na příspěvěk reagoval Henk123

Henk123 (hodnocení, recenze)

Co nějakou diskuzi Kniha x Seriál ? Myslíte si, že seriál předčil svojí předlohu ? Čím ? Proč ? Či naopak, pokud je na tom lépe kniha.

na příspěvěk reagoval dragon94, Lefty86

dragon94

Poslední epizoda je hodně dobrá, já byl s koncem spokojený.. Už jenom kvůli tomu, že to nedopadlo podle mých představ =) Takže pěkné překvapení..

na příspěvěk reagoval x_silver

Stallone

Stallone (hodnocení, recenze)

Tak v Tv teď skončil 8. díl 8 série. Tak už nám chybí pouze 3 díly. Seriál hodně moc upadá. Přítomnost Hanny je nudná. Ta ženská je od začátku nudná, ubohá a trapná. Už ten seriál není ono. Místo, aby to gradovalo, tak to zvadlo. 4* škoda

na příspěvěk reagoval Henk123, dragon94

Henk123 (hodnocení, recenze)

Mě jde čistě o Drasticky DĚSIVÝ Dexter.. Ostatní díly jsou všude, ale jenom tento jeden je pouze v knihovnách a nebo jsem slepý :)

Henk123

Link jsem ti poslal, v tom prvnim dole jsou bylo u toho skladem, ted jsem na telefonu. Knizky jsou jiny. Dexter v temnotach a jeste jednu nevim jak se jmenovala muzes rovnou preskocit. To jsou kokotiny neskutecny

KateDee

KateDee (hodnocení, recenze)

Henk123

Když tak zkus Aukro, tam by to někdo mohl prodávat, pokud neseženeš v obchodech. Jinak za mě první a druhý díl fajn (seriál se mi teda líbí mnohem víc, ale jde to) a třetí díl úplný wtf, ten jsem nepobrala a zatím mě odradil od dalšího čtení (i když prý ty další jsou zase normální, tak si to nejspíš přečtu).

Lefty86

Hoď mi link na obchod, kde je na prodej Drasticky děsivý Dexter a veřejně se Ti tu pokloním :) .. BTW: Kvalita jde s knížkami nahoru, dolu či jinak ? :)

na příspěvěk reagoval KateDee, Lefty86

Henk123

Pod tím jsou první díly. Normálně se to prodává i Dobrovský toho má plný regály. Mám doma všech sedm dílů

na příspěvěk reagoval Henk123

22.05.2023

Dexter se dočká prequelu

Dexter se dočká prequelu

08.02.2023

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021