Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

AxelWers

V tej záplave slovenskej tvorby v poslednej dobe, jeden z tých lepších sitkomov. Ak nie najlepší. Celkom som si to zvykol pozerať. Náhodného diváka nemusí zaujať, dlho som tento sitkom ignoroval, ale stačilo pozrieť si pár epizód a potom sa človek už do toho dostane. Pozor, jedna vec ešte: Na tomto sitkome pekne vidieť ten progres, ako sa počas celej tej doby vyvíjal a mne osobne sa oveľa viac páčia tie epizódy, kde hral Peter Sklár, aj tie dialógy boli časom viac prepracované a vtipnejšie ako na začiatku. Preto nie je dobré, keď sa hodnotí len podľa dvoch-troch epizód z jednej série. Nakoniec môžete si pozrieť na webe epizódy z prvej série a povedzme zo siedmej, sami uvidíte ten drastický rozdiel. ()

Anderton

Áno, je to vtipné, je to trefné, ale nebaví ma to. Herci sú tiež super, takmer im tu blbosť aj veríte. Potom sú tu reklamy, ktorých je počas jedného dielu toľko, že máte pocit, ako keby trval nekonečnú hodinu a pol. Sitcom by nemal trvať dlhšie ako 30 minút, JOJkári ale asi šetria a je lepšie vyplniť večerný čas čo najdlhšie vlastnou tvorbou, ako nakúpiť viac zahraničných drahých seriálov. ()

LaciLC

Pred niekoľkými minútkami som sa vrátil z predstavenia "Mafiánske historky I." a tak som sa konečne odhodlal napísať nejaký ten komentár aj pre jeho televíznu odnož. Nuž, som spokojný, môžem poznamenať, že na slovenské pomery priam veľmi spokojný. Zo začiatku som tomu príliš nedôveroval, ale v súčastnosti sa už rátam za pravidelného diváka. Prečo nie? Tak trochu vulgárnejšia zábava na večer určite nezaškodí, navyše keď má k dispozícii dva veľké talenty, presnejšie dvoch Petrov - Sklára a Batthyanyho. Obaja sú predovšetkým so svojím nezameniteľným prízvukom a ostrými hláškami o hodný kus pred ostatnými. Ja osobne som za tento projekt vďačný, bavím sa na ňom do sýtosti a moralistické odpad!ové hodnotenia naozaj riešiť nebudem. [Keďže som v úvode spomenul divadelné predstavenie, nedá mi nedoporučiť ho... naživo je samozrejme naživo.] "Že problém?!" ()

anderson odpad!

"Po preradení vysielania po 23. hodine sa to len tak hemží všelijakými pi+ami, ko++tami, je+a+kami a ku+vami ...." píše ripo. No a ja tvrdím, to že sa to tam hemží podobnými vyberanými slovami ešte nerobí z tejto zlátaniny slovenský SOUTH PARK. Po MOJSEJOVCOCH ďalší dôkaz toho kam až je komerčná televízia v honbe za sledovanosťou ochotná klesnúť. Navyše tentokrát neúspešne. (9.11.2006) Časom tento paškvil nabral kultový status a JOJka žne peoplemetrové hody. Takže opravujem poslednú vetu z môjho predošlého komentu - tentokrát úspešne. (2.4.2008) ()

Lucjen

"Tu je Alinko Krasňanský!" Osobne týchto mafiánov považujem za najlepší náš seriál. Batthyány s Banánom a Margit je úžasný. Ožratý doktor na nezaplatenie a tak je to aj s ďalšími postavami. Toto je proste niečo, na čo sa nezabúda. Teším sa na film a dúfam, že kvalita neupadne. 5* preto, pretože je to proste Mafstory. ()

• Posledná epizóda, v ktorej sa objavuje Prco (Ivan Macho). Jeho postava sa v 11. sérií už nevyskutuje a bola nahradená postavou Drobca, ktorého stvárnil Lukáš Hoffmann. (Ghost_666)
  • V epizóde "Výkupné", v scéne, kedy Pipina (Gabriela Dzuríková) presviedča v spálni Aliho (Peter Sklár), aby jej kúpil nový kožuch, číta Ali knihu, na ktorej obale je nalepený jeden z najznámejších plagátov českej počítačovej hry Mafia: The City of Lost Heaven. (Hudino)
  • Banán má aj prezývku Sóso (syn), ktorou ho prezýva jeho mama Márgit. (VasylDeBylak)