Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

Mania odpad!

Tak tenhle typ 'humoru' mi opravdu nic neříká. Je možný, že jsem pravý obsah nepochopila, to nepopírám, i když pochybuji, že tam nějaký jiný obsah je. Nudná a trapná záležitost, při které divák opravdu jen ztrácí čas. Oh a musím říct, že jsem se opravdu snažila a několik celých dílů shlédla, co kdyby, že... ()

Richard_Ba

Nepovažujem Mafstory za vrchol slovenskej kinematografie, nestáva sa ani často, že by som sa extrémne smial na vtipoch, ktoré odznejú poćas jednotlivých častí, ale...Peter Batthány a Peter Sklár sú podĺa mňa úžasný herci (v rámci slovenskej scény) a ich osoby sú tie, ktoré zdvíhajú resp. dávajú úroveň tomuto seriálu. Mal som tú česť vidieť ich naživo v divadle a ich improvizácie a herecké výkony boli nezabudnuteľné. ()

Da_reba

Toto bol pre mňa osobne jediný podarený slovenský sitcom, na ktorý sa dalo pozerať a dokonca z chuti zasmiať! Všetky hlavné postavy okrem účtovníka boli sympatické ale hlavne scénky, dialógy a vtipy boli premyslené a dobre zahrané. Miesto toho aby na tomto stavali, tvorcovia sa v nových seriáloch vybrali cestou laciného a stereotypného klišé humoru pre imbeciov typu Farma, Mama ožeň ma a ďaľšie nechutne zvrátené sračky. Ale čo už, sledovanosť to má a to svedčí o smutnej realite inteligencie divákov... ()

bax

Po prvých dieloch, keď táto séria len začínala, bol môj verdikt nemilosrdný: "odpad!", ale musím uznať, že tvorcovia sa vydali ďalej po dobrej ceste a momentálne tvoria na slovenské pomery dobrý sitcom (aj keď stále si myslím, že sitcom, ktorý by bol hodný nosiť to označenie, na Slovensku ešte nebol natočený). Ale stále je to pre mňa len na tej priemernej úrovni a sledujem to len príležitostne. ()

Aceboris

Jeden z mala komedialnych serialov, ktory si ma ziskal predovsetkym svojimi hlaskami.. Osobne sa mi zo zaciatku nepacil. no po case som si ho velmi oblubil..Je to tak, bud si ho oblubis, alebo ho vobec nepozeras a to je pripad mnohych ludi, sudia nieco co poriadne este ani nevideli. Verim, ze to chlapcom z MafStory vydrzi este dobre dlhu dobu, aj ked vsetko casom upadne.. ()

• Teta Márgit je najväčšou pestovateľkou "kápusty" na Žitnom ostrove a často varila Molnárovcom na obed segedín. (VasylDeBylak)
  • Banánova priateľka Bejátka Farkašová sa v seriáli nikdy neobjavila. (VasylDeBylak)