Epizody(10)
-
Pilot (S01E01)
-
Sleepless in Seattle (S01E02)
-
The Lies That Bind (S01E03)
-
Diving In (S01E04)
-
This Is Not a Test (S01E05)
-
Blame It on the Rain (S01E06)
-
Kyle Got Game (S01E07)
-
Memory Serves (S01E08)
-
Overheard (S01E09)
-
Endgame (S01E10)
Hrají
Matt Dallas
USA
Nejlepší seriály:
Vincentův svět (2004) (seriál)
Kyle XY (2006) (seriál)
Tři kluci a nemluvně (2012) (seriál)
Marguerite MacIntyre
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Two Guys and a Girl (1998) (seriál)
Bruce Thomas
USA
Nejlepší seriály:
Love, Death & Robots (2019) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
April Matson
USA
Nejlepší seriály:
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Kyle XY (2006) (seriál)
Agentura Jasno (2006) (seriál)
Jean-Luc Bilodeau
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hodina duchů (2010) (seriál)
Kyle XY (2006) (seriál)
Chris Olivero
USA
Nejlepší seriály:
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Druhá šance (1999) (seriál)
Kyle XY (2006) (seriál)
Kirsten Zien
Kanada
Nejlepší seriály:
Devious Maids (2013) (seriál)
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Hvězdná brána (1997) (seriál)
Nicholas Lea
Kanada
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Chelan Simmons
Kanada
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Hannibal (2013) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Dorian Harewood
USA
Nejlepší seriály:
Batman (1992) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Kevin Durand
Kanada
Nejlepší seriály:
Pantheon (2022) (seriál)
Vikingové (2013) (seriál)
Mrtví jako já (2003) (seriál)
Teryl Rothery
Kanada
Nejlepší seriály:
Martin Mystère (2003) (seriál)
Zločin (2011) (seriál)
The Haunting (2018) (seriál)
Amber Borycki
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Aféra (2014) (seriál)
Láska je Láska (2004) (seriál)
Chris Gauthier
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál) - herec, a.z.
Mrtví jako já (2003) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Holly Elissa
Kanada
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Taylor Kitsch
Kanada
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Waco (2018) (seriál)
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Robert Wisden
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Kurt Max Runte
USA
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Christopher Shyer
Kanada
Nejlepší seriály:
Krajní meze (1995) (seriál)
Černá listina (2013) (seriál)
Bookmaker (2023) (seriál)
Sonya Salomaa
Kanada
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Mrtví jako já (2003) (seriál)