Sexy párty 2

• USA Van Wilder 2: The Rise of Taj (více)
všechny plakáty

Taj prichádza z Indie do Anglicka na prestížnu univerzitu, aby všetkým ukázal, čo je to pravá zábava. Vyzbrojený dobrými radami od otca, nadšením, a obrovským očakávaním, prechádza nádhernými priestormi univerzity, aby sa od krutého a arogantného Pipa dozvedel, že ho práve vylúčili z exkluzívneho bratstva Líšok a Chrtov. Na jeho veľké sklamanie sa musí namiesto nádherného starobylého zámku ubytovať v odpornej chatrči spolu s jej ďalšími štyrmi nájomníkmi. Nestráca optimizmus a svoje vylúčenie zoberie ako výzvu a založí vlastné bratstvo Kohútov a Býkov. Kohúti a Býci sa rozhodnú zúčastniť sa na univerzitnej súťaži proti Líškam a Chrtom. Ide o veľmi významnú udalosť, na ktorej každé bratstvo zbiera akademické body. Jeho misia začína... (oficiální text distributora)

Kvico

slabulinky odvar jednotky, uz to ze do distribucie to bral Intersonic by mal byt varovanim ze to nebude nic moc...narazky na jednotku a odkazy na Vana Wildera tento film nezachrania a navyse v nom uz neparticipuje ani Ryan Raynolds. slaby predvidatelny dej nezachrani ani u mna dot oblubeny Kal Penn...cakal som viac ()

Rudyamon

Dvojka se tak nějak klasicky přikrmila na jedničce, co to zopakovala (jízda v golfovém vozíku - toť spojovací znaménko ...), co to přidala, ale většinou se vezla ve vyježděných kolejích. A to na všech kolejích ... :-) Úvodní scéna (to abychom nezapoměli odkud Badalandabád pochází a nemyslím teď Indii) s pálivou omáčkou ukáže, kudy cesta filmu povede. Ale je to zajímavá a poučná cesta (Pánové, víte, co to je pátrání po vertikálním úsměvu?). Hlášek je podstatně míň, ale některé stojí za to. Kal Penn jako Badalandabád opravdu exceluje a Lauren Cohan se ve filmu k němu docela hodí. I padouch je stylový, pravy šlechtic. Je to film ke chvilkovému pobavení, přičemž ani dalšímu shlédnutí v budoucnosti se nebudu vyhýbat. Hodnotím trošičku níž než jedničku, byť to docela vyjde nastejno - 3 hvězdičky - 45%. Pokud pojedete v budoucnosti do Anglie, tak tohle je motto pro vás : Nechť vás jízda po levé straně přivede na pravou cestu ... ()

gudaulin

Upřímně řečeno, nesnáším prcičkovský humor a čekal jsem, že film nedokoukám a rychle mu nadělím odpad, ale Sexy párty 2 příjemně překvapila v tom smyslu, že je sice předvídatelná až běda, s impotentním humorem, místy křečovitými herci a trapnými místy, na druhé straně ale není tak vulgární a tupá, jak jsem si myslel. Existují v příslušné kategorii i horší kousky. Celkový dojem: 20 %. ()

necisty

Bohužel strašná sračka, která hanobí jméno svému předchůdci a hanobí také samotného Badalamdabada, kterému to ucho šlo lépe než pán učitel. Silně nesympatické postavy, trapný děj, logické chyby, nemožný nejen paintball... prostě zklamání téměř na všech frontách. Aspoň vtip a kozy to trošku zachránily. ()

Renton

Scénář: David Drew Gallagher .. Do odpad!u to má ještě daleko, protože fekálních a vulgárních vtípků je poskromnu. Respektive je zde poskromnu jakéhokoliv vtipu. Zápletka je banální snad jako vždycky, cesta i konec filmu jasný hned od začátku. Co taky čekat, když se k partě loserů přidá indický guru Taj, zakouká se do dívky školního snoba a rozhodne se vyhrát školní pohár? Kal Penn je sice snaživý, ale nemá prostor ani nikoho, kdo by mu pomohl něčím novým zaujmout. Zbytečná komedie. ()

• Tajovo poslední jméno Badalandabad v hindském slangu znamená "země, kde lidé mají velké penisy". (Miuri)