Hry bez hranic

(pořad)
  • Francie Jeux sans frontieres (více)
Soutěžní / Rodinný / Sportovní
Francie / Československo / Nizozemsko / Velká Británie / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španělsko / Belgie / Švýcarsko / Západní Německo / Itálie / Řecko / Jugoslávie / San Marino / Tunisko / Lichtenštejnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiální text distributora)

solskjaer

Tak nějak v klídku jsem si pročítal TOP seriálů a narazil jsem na Hry bez hranic a opravdu jsem nemohl jinak než se nalogovat a něco napsat, protože tohle byl opravdu famózní seriál a jak tady hodně uživatelů psalo žral jsem každý díl včetně 2 repríz. Na tomhle jsem vyrostl, paráda! ()

kisha

Sledovala sem to s nadšením a vlastenectvím po celou svou předpubertální životní éru, dodneška sem schopná zazpívat tu znělku a za naši státní barvu beru oranžovou místo červenomodrobílý. ()

NALBERTik

Hry bez hranic byly dovedeny v dokonalost, a posledni kolo za dvojnasobek bodu bylo dycky o nervy :D A byli sme v tom nejlepsi :) ()

Maynard.

Atosjó re, a jedééém .Nejlepší soutěžní pořad, který kdy bežel v televizi. Kam se na to hrabe otec Fura s paklíčem :o) , i když zrvona tihle dva týpci válí... ()

slovan1

Avizovaného pokračováni jsme se nedočkali :( Škoda. Každý dil jsem doslova hltal, Hry bez hranic tvořily jistou část kultury mého dětství. ()

Thurin

Nikdy nezapomenu, jak Třebíč vyhrála velké finále:) Jedna z nejúžasnějších ukázek evropanství i národní hrdosti dohromady:) ()

ranp

Jak já tenhle pořad jako dítě hltal! Jen začala znělka, usedl jsem k televizi a jako přikovaný jsem seděl až do konce. U mě jasných ***** ()

lskala

První tóny úvodní skladby stačí i dnes ke vzpomínkám na tenhle výbornej mezinárodně soutěžní pořad. 80% - 4**** ()

made1

Naprosto úžasná a jedinečná soutěž. Pamatuju si díl, kdy běhali všichni připevněný na odpruženém laně po kluzkém povrchu a jeden z našich neměl absolutně problém. Rozhodčí mu museli zkontrolovat boty, jestli na nich nemá nějakou speciální úpravu. To byla prostě bomba a obrovské odreagování pro několik států najednou. ()

skinny

Milovala jsem to, když jsem byla dítě a milovala bych to i teď, ale muselo by to být tak originální jako kdysi. ()

herr_carter

"Atosjo, chee - píííísk" :-DDDD.........jako dítě jsem tyto hry zbožňoval a co teprve, když se Československu dařilo,že...................moje hodnocení= 8 z 10. ()

BluT

Když jsem to jako kluk sledoval, tak to byl jeden z mejch úplně naprosto nejoblíbenějších pořadů.. Á, taková škoda, že už to asi nikdy neuvidim. Edit: 26.12.2011 - teď nedávno jsem si stáhnul jeden díl, protože jsem si na to po delší době vzpomněl a už mě to zas tak nebavilo. Vlastně jsem to ani nedokoukal. Ale i tak je to pecka. Old-schoolová, ano, ale pecka. ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu