Tři sta let po škole! Tak zněl ortel vynesený před mnoha a mnoha lety nad Saxánou, studentkou čarodějnické školy v Říši pohádek, která utekla do světa lidí za svou první láskou Honzou Bláhou. Saxána nyní žije normálním životem v krásné rodinné vile se svým manželem Janem, dcerkou Saxánkou, bláznivou tetou Irmou a strýcem Evženem. Na co ale úplně zapomněla, je půda skrývající tajemství o jejím předešlém čarodějnickém životě. Právě toto maminčino tajemství náhodou objeví dcerka Saxánka, která se nenadálou souhrou okolností a své zvědavosti ocitne v kouzelné Říši pohádek plné trpaslíků, rarachů, draků, bazilišků, šotků a morkolabů. Na malou holčičku čekají neuvěřitelná dobrodružství neznámého světa, který se právě ocitl na pokraji zkázy. Odvážná Saxánka za pomoci svých nových pohádkových kamarádů rozplétá zamotaný svět pohádek, který se zlými silami snaží ovládnout komiksový gangster Crashman. Žákyni 2.B čeká nelehký úkol, jak se vypořádat se všemi nástrahami podzemní říše, přelstít komiksového gangstera a dostat se zpátky domů k mamince. (oficiální text distributora)

Diskuze

constrictor.boa

constrictor.boa (hodnocení, recenze)

Navíc Vorlíčkovy orgány by určitě nešly na dračku! O Bohdalový ani nemluvě. Možná tak malá Saxánka by ledvinkou nebo oční rohovkou malinko stáhla ten finanční průser :-)

Monoxid

Monoxid (hodnocení, recenze)

pravda se sice zdá být krutá, ale ve skutečnosti je jenom velice vtipná :D

viperblade

viperblade (hodnocení, recenze)

korbitch22: Tak po dlouhé době mě příspevek v diskuzi opravdu rozesmál... :-)

mibara

mibara (hodnocení, recenze)

Po dalším týdnu v kinech přibylo Saxaně pouhých 17.478 diváků.Celkové tržby jsou zatím necelých 10 milionů korun,takže jsem VELMI zvědav,jestli se zaplatí náklady tohoto dílka.

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

AndreyCSFD: Konečně se s tou emancipovanou Popelkou ozval i někdo jiný :-)

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Dadel: no jo,jenže jde o princip,nehodlám nikoho obviňovat,to ať si každej šáhne do svědomí sám,ale jen jedna věc je horší než hodnotit něco co člověk neviděl,hodnotit něco co ještě ani neexistuje :-) zde věc bohužel naprosto normální :(

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

tak určitě minimálně půlka to neviděla, ale zrovna u tohohle filmu by to hodnocení bylo stejné, i kdyby to všichni viděli

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

co vim,tak film nikde není ke stažení a pochybuju že by na to šlo 399 lidí ze zdejších uživatelů dobrovolně do kina,možná tak pod tíhou hrubého fyzického nátlaku,nebo kdyby měli pistoli u hlavy.by mě zajímalo kolik znich to fakt vidělo a a kolik si jen husťácky vodkliklo odpad.podle mě to tak děsný bejt nemůže,kdo ví,až se na to sám podívám třeba mě těch 12% ani nepřekvapí.

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

deadman93: jakých 12 dětí? Max. 2, bo Popelka byla sakra emancipovaná. Představuju si ji jako Mámu z Futuramy. :-).

(hodnocení, recenze)

3 oříšky pro popelku po 38 letech... 12 dětí, princ na invalidním, takže se jede na příspěvky a popelka fajčí čtyřicítku za den - to by šlo!

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

ještě není všem dnům konec, může třeba natočit pokračování tří oříšků pro Popelku

(hodnocení, recenze)

je to škoda asi poslední Vorlíčkův film a takový propadák... škoda - zasloužil by si něco lepšího

(hodnocení, recenze)

Niktorius: tak ten musí mít nakoukáno porna jako nikdo jiný! mě přímo fascinu, že dává rady jak zkušený sexuolog (na to že mu je 19)... VIP účty to je věc!
TAK TO JE ON, ŠPYCA!

Niktorius

Niktorius (hodnocení, recenze)

Tak já myslel spíš na tohle:

"Po chvilce ze mě násilně ztrhla košili a líbala mě na celém hrudníku. Když skončila, tak mě začala hladit na rozkroku, ale zatím nic nevytáhla. Místo toho mě chytila za ruce a vedla mě k umyvadlům. Pustila vodu a pěkně si pocákala svršek. Její bradavky se na mě začali usmívat přes bíle tričko, které prosakovalo. (...) Ucítil jsem překrásnou vůni její broskvičky a to ve mě vyvolalo pozitivní přírodní pudy. Neváhal jsem a ihned jsem se do ní pustil. Můj jazyk byl rychlý jako blesk a dlouhý jako čínská zeď. Celou pochvu jsem jí lízal až do červena, použil jsem mnoho známých praktik jako třeba jazykové tornádo a mnoho dalších. "

(hodnocení, recenze)

Jak sbalit holku a jak jsem sbalil tu svojí.

Mojí holku jsem sbalil díky internetu. Našel jsem si jí na jedný seznamce a napsal jsem jí "Ahoj" a ona mi taky napsala "Ahoj". Pak jsme se nějak dali do řeči (psaním na seznamce) a šlo to nějak dál. Nakonec jsem s ní chodil 4 dny a za tu dobu jsem se s ní viděl osobně cca. 2x nebo 3x, už si nepamatuji. Byla to, ale fakat kočka. Na facebooku jsem jí posílal hodně odkazů na různé písničky plné lásky, ale ona bohužel FB nemá. - pokračuje bohužel -
 neznámý retard

z  toho jsem nemohl.... ještě mu tam chybí článek: "co dělat, když tvoje přítelkyně praskne a ty máš kreč v ruce!"

Niktorius

Niktorius (hodnocení, recenze)

Nojby už je známá firma. Si přečtete tu jeho "erotickou" tvorbu, to je teprv maso. Internetový lid se akorát hádá o to, jestli je je vážně takový kretén, nebo obyčejný troll.

jaqubko

jaqubko (hodnocení, recenze)

Lukinsons-: dolúskal som to do polky (a to je to hodne krátke) ale stačí mi to že autor ani nevie napísat poriadne ani názov filmu a v pulce ma zabila tahle veta: "speciální 3D animace, které jsou podovně jako třeba v novém filmu Dobytí Planety Opic taky na vysoké úrovni" xD

constrictor.boa

constrictor.boa (hodnocení, recenze)

Dadel: právě, že jsem teď koukal na rozhovor a tam říkal, že kritiku samozřejmě číst bude. Tak by mě zajímalo, jak se k tomu vyjádřil. Stejně tak jaká je návštěvnost Saxány? Podle hodnocení a komentářů na csfd asi moc ne, i když děti a spousta rodičů tady účet nemají.

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

16.03.2012

Taková normální rodinka je zpět!

Taková normální rodinka je zpět!

20.04.2007

Je už takovým nepsaným zvykem, že se úspěšné filmové tendence ze zahraničí časem dostanou i k nám. V zámoří trend nekonečných remaků a pokračování snad už dosáhl svého vrcholu, zatímco u nás se tato… (více)